Online APERO: Polskie Wódki - spotkanie z Maćkiem Starosolskim

Język :
polski

Cena : Wydarzenie bezpłatne dla przedstawicieli firm stowarzyszonych.

Link do udziału w webinarze zostanie przesłany po potwierdzeniu rejestracji

Passé

L'événement est terminé.

Patriotów, smakoszy, głodnych wiedzy oraz wszystkie niespokojne duchy zapraszamy do zgłębiania świata polskiej wódki.

 

W ramach kolejnego Online APERO CCIFP zapraszamy Państwa  na spotkanie z Polskimi Wódkami. Ktoś kiedyś powiedział, że “ Polacy nie gęsi i swe wódki mają”. Patriotów, smakoszy, głodnych wiedzy oraz wszystkie niespokojne duchy zapraszamy do zgłębiania świata polskiej wódki.

 

Zdradzimy Państwu, czym się charakteryzuje, opowiemy o tajnikach jej produkcji i niezwykle ciekawej historii. Uczestnicy dowiedzą się, jakie zasady rządzą degustacją wódki i poznają różnice smakowe wynikające z różnorodności stosowanych surowców.

 

O prowadzącym:

Maciek Starosolski jest purystą, entuzjastą i ekspertem od wódki. Obecnie pełni rolę Globalnego Ambasadora Polskiej Wódki na świecie, gdzie co roku szkoli ponad 4000 miłośników tego trunku. Jego doświadczenie rozciąga się na 22 lata w branży hotelarskiej. Dzieli się zawodowym czasem między krajem wódki - Polską i resztą świata w Europie, Ameryce Północnej i Łacińskiej oraz na Dalekim Wschodzie.  Naprawdę wierzy, że wódka jest najbardziej wymagającym alkoholem stosowanym w koktajlach, więc nie może przestać szukać doskonałego połączenia z nią. Uwielbia podróżować do pracy i pracować podczas podróży.

I tak, jego proste motto - Wódka ma smak.

 

Zapraszamy do spotkania, wspólnej wymiany doświadczeń i rozmowy.

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!