Networking Wymiana gospodarcza

Odbudowa Ukrainy – spotkanie grupy roboczej

siedziba CCIFP, Al. Jerozolimskie 93, 02-001, Warszawa, Polska
See on map

Język :
english

Dla firm stowarzyszonych

Cena : Wydarzenie jest bezpłatne i skierowane do wszystkich firm zainteresowanych realizacją projektów lub inwestycji w Ukrainie.

Obowiązuje limit miejsc - w przypadku firm doradczych zapraszamy 1 osobę.

Passé

L'événement est terminé.

Zapraszamy na spotkanie grupy roboczej poświęcone planom odbudowy Ukrainy.

Zapraszamy na spotkanie grupy roboczej poświęcone planom odbudowy Ukrainy.

Główne cele spotkania:

  • stworzenie grupy roboczej z firm stowarzyszonych w CCIFP zainteresowanych tematem odbudowy Ukrainy;
  • stworzenie miejsca wymiany doświadczeń oraz platformy przekazywania wiedzy;
  • w ramach formuły otwartej dyskusji tour de table omówimy dotychczasowe doświadczenia w zakresie współpracy z Ukrainą, jak również poruszymy temat wyzwań i możliwości biznesowych.

Wydarzenie adresowane jest do przedstawicieli m.in. sektorów budowlanego, infrastrukturalnego, energetycznego oraz do wszystkich pozostałych firm zainteresowanych realizacją projektów lub inwestycji w Ukrainie.

Bezpośrednie straty materialne poniesione w Ukrainie na skutek działań wojennych szacowane były pod koniec zeszłego roku na prawie 115 mld dol. Eksperci prognozują, że Zachód będzie musiał zainwestować nawet od 500 do 750 mld dol., żeby Ukraina mogła wrócić na ścieżkę zrównoważonego rozwoju. Priorytetem będą inwestycje w infrastrukturę, służbę zdrowia, mieszkania i szkoły, a także w odporność cyfrową i energetyczną. Dlatego mimo dramatycznej sytuacji i ogromnej skali zniszczeń, władze Ukrainy i społeczność międzynarodowa rozpoczęły już debatę na temat przyszłej odbudowy kraju. Przed Ukrainą długi i kosztowny okres odbudowy, który zdaniem ekonomistów musi rozpocząć się jak najszybciej i w którym z pewnością będzie potrzebować wsparcia.

Zachęcamy do udziału. Spotkanie odbędzie się w języku angielskim.

Spotkanie odbędzie się w formule hybrydowej - stacjonarnie oraz na platformie Zoom. Link do spotkania zostanie przesłany do wszystkich zarejestrowanych osób przed wydarzeniem.

 

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!