Wydarzenie VIP  •  Networking  •  Wydarzenie wyjątkowe

Nieruchomości komercyjne. Nastroje i wyzwania na przełomie 2023 i 2024 roku : śniadanie z ekspertami BNP Paribas Real Estate Poland i GIDE Loyrette Nouel

siedziba CCIFP, al. Jerozolimskie 93, 02-001, Warszawa, Polska
See on map

Język :
polski

Dla firm stowarzyszonych

Cena : Wydarzenie jest bezpłatne i skierowane do wszystkich firm członkowskich CCIFP.

Wymagana rejestracja. Liczba miejsc ograniczona.

Passé

L'événement est terminé.

Francusko-Polska Izba Gospodarcza i Skandynawsko-Polska Izba Gospodarcza zapraszają na spotkanie z ekspertami BNP PRE i GIDE Loyrette Nouel.

Francusko-Polska Izba Gospodarcza i Skandynawsko-Polska Izba Gospodarcza zapraszają na panel dyskusyjny z udziałem ekspertów z BNP Paribas Real Estate Poland oraz kancelarii GIDE Loyrette Nouel.

W trakcie rozmowy eksperci skomentują aktualną sytuację na rynku nieruchomości komercyjnych i zastanowią się nad wyzwaniami, które czekają branżę w 2024 roku. Kancelaria GIDE Loyrette Nouel opowie również o istotnych zmianach w ustawie o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym oraz w ustawie o kształtowaniu ustroju rolnego z perspektywy praktyki obrotu nieruchomościami.

W programie spotkania: 

  • 10.00 – powitalna kawa;
  • 10.10 – 10.50 – podsumowanie rynku nieruchomości komercyjnych;
  • 10.50 – 11.20 – omówienie zmian regulacji prawnych;
  • 11:20 – 11.40 – Q&A;
  • 11.40 - 12.00 – networking.

W spotkaniu wezmą udział eksperci BNP Paribas Real Estate Poland i GIDE Loyrette Nouel:

Bolesław Kołodziejczyk, Business and Data Director, BNP Paribas Real Estate Poland

Doświadczony menadżer od ponad 15 lat doradzający polskim oraz międzynarodowym firmom na rynku nieruchomości komercyjnych oraz technologii. Ekspert, który specjalizuje się w obszarze strategicznego konsultingu w oparciu o zaawansowaną analitykę danych. W BNP Paribas Real Estate Poland wspiera tworzenie planów i strategii biznesowych dla partnerów działających we wszystkich sektorach rynku nieruchomości komercyjnych. Doświadczenie zdobywał między innymi w Cresa Polska, Cushman & Wakefield i funduszy inwestujących w nieruchomości, dla który zrealizował w sumie ponad 100 projektów.

Mateusz Skubiszewski, Head of Capital Markets, BNP Paribas Real Estate Poland

Mateusz posiada ponad 20-letnie doświadczenie w sektorze nieruchomości komercyjnych i rynków finansowych. W swojej wieloletniej karierze pełnił funkcje kierownicze w międzynarodowych instytucjach finansowych oraz spółkach z branży nieruchomości m. in. w ING i Commerz Real Group. Był odpowiedzialny za przeprowadzenie licznych transakcji w Europie Środkowo-Wschodniej, Niemczech i krajach skandynawskich w zakresie różnych obiektów handlowych, biurowych i logistycznych. Z powodzeniem uczestniczył również w wielu projektach finansowania strukturalnego, zarządzania aktywami (Metro i Kaufland Portfolio) oraz projektach deweloperskich (Rondo 1) w regionie. Mateusz jest członkiem Royal Institution of Chartered Surveyors. Biegle włada językiem angielskim, niemieckim, francuskim i polskim.

Błażej Czwarnok, Adwokat, Partner w zespole Nieruchomości warszawskiego biura Gide

Błażej wspiera inwestorów i deweloperów realizujących inwestycje mieszkaniowe, biurowe, handlowe, hotelowe, jak również w sektorze senioralnym oraz instytucje finansujące, przy wszelkich zagadnieniach dotyczących obrotu nieruchomościami oraz procesu inwestycyjnego, w tym m.in. w strukturyzacji transakcji, nabyciu i sprzedaży nieruchomości i projektów nieruchomościowych, badaniach prawnych due diligence, kwestiach związanych z planowaniem przestrzennym i prowadzeniem procesów budowlanych, przy komercjalizacji inwestycji. Posiada również bogate doświadczenie w zakresie postępowań sądowych, administracyjnych i sądowo-administracyjnych związanych z nieruchomościami.


Przed zapisem na dane wydarzenie, prosimy zapoznać się z Regulaminem wydarzeń CCIFP: REGULAMIN 

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!