Członkowie  •  Wydarzenie wyjątkowe Patronat CCIFP

Namibia – kolory Afryki

On-line,

Język :
Polski

Cena : WYDARZENIE FIRMY STOWARZYSZONEJ W CCIFP

Aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt z organizatorem

Passé

L'événement est terminé.

Śniadanie online z BALAJCZA

Namibia ma różne oblicza. To region, gdzie jest jeszcze pierwotna, nieskażona cywilizacją natura. Kraina lwów, strusi, springboków, oryksów, żyraf, zebr i słoni. To również najstarsza na świecie, licząca 80 milionów lat pustynia, gdzie deszcz pada raz na 7 lat.

Zapraszamy na cykl spotkań o tym fascynującym zakątku świata. Zaczynamy w czwartek 8 września o godz. 8.00 Śniadaniem on-line „Namibia – kolory Afryki”

Opowiemy między innymi:

  • po co zebra ma paski
  • dlaczego szakale są potrzebne na Przylądku Krzyża
  • jakiego koloru są najpiękniejsze wydmy na świecie
  • czy uchatka jest foką
  • kto wybrał Wielką Piątkę Afryki

Spotkanie poprowadzi pani Kamila Radzyńska – trenerka biznesu, specjalistka od komunikacji międzykulturowej, członkini SIETAR Polska, R&D Manager z doświadczeniem w handlu zagranicznym, romanistka, pasjonatka Dalekiego Wschodu, laureatka Konkursu wiedzy o Francji organizowanego przez radio PR III i France Inter.

Partner spotkania: Sietar Polska

Spotkanie odbędzie się w języku polskim.

W celu potwierdzenia obecności prosimy o kontakt:

Timea Balajcza, spotkania@balajcza.pl
tel.: +48 601 913 446

  • Zapisując się na webinar, zgadzasz się na przesłanie informacji marketingowych od BALAJCZA sp. z o.o. i przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Polityką ochrony danych osobowych zamieszczoną na stronie www.balajcza.pl.
  • Informujemy, iż udział w „Śniadaniach online z BALAJCZA” oraz „Warsztatach online z BALAJCZA” jest tożsamy z wyrażeniem zgody na wykorzystanie i rozpowszechnienie przez organizatora, czyli BALAJCZA sp. z o.o. (KRS 0000659805), wizerunku osób uczestniczących w „Śniadaniach online z BALAJCZA” oraz „Warsztatach online z BALAJCZA”, przewidzianej w art. 81 Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!