Członkowie  •  Wydarzenie wyjątkowe Patronat CCIFP

Mistrzostwa Świata w Piłce Ręcznej Mężczyzn 2023

Passé

L'événement est terminé.

Sportfive jako partner światowej federacji w piłce ręcznej (IHF) oraz oficjalny dystrybutor biletów VIP na MŚ w piłce ręcznej mężczyzn chciałby Państwa zachęcić do udziału w najważniejszej imprezie sportowej w Polsce w 2023 roku (11-27 stycznia).

Serdecznie zapraszamy na najważniejsze wydarzenie sportowe roku, które odbędzie się w Polsce! Mistrzostwa Świata w Piłce Ręcznej to święto tego sportu, którego organizacja jego najbliższej edycji przypadła Polsce i Szwecji. Mecze najlepszych drużyn świata odbędą się łącznie w 9 miastach, w tym czterech polskich – Gdańsku, Katowicach, Krakowie oraz Płocku.

Turniej rozpocznie się 11 stycznia i zostanie zainaugurowany meczem otwarcia, w którym reprezentacja Polski zmierzy się z reprezentacją Francji.

Nasz wieloletni członek Izby firma Sportfive jako partner Międzynarodowej Federacji w Piłce Ręcznej (IHF) oraz oficjalny dystrybutor biletów VIP na to wydarzenie pragnie zachęcić Państwa do udziału w najważniejszej imprezie sportowej odbywającej się w Polsce w 2023 roku.

Szczegółową ofertę miejsc oraz lóż biznesowych (bilety VIP) w Katowicach, Krakowie i Gdańsku załączamy pod LINKIEM do pobrania.

Natomiast, pod tym LINKIEM do pobrania znajdą Państwo terminarz imprezy wraz z podziałem na wszystkie grupy.

 

OFERTA VIP -> TUTAJ

 

ORGANIZATOR: Międzynarodowa Federacja Piłki Ręcznej (IHF)

 

Więcej informacji:

Tomasz Drobniewski

Tomasz.drobniewski(@)sportfive.com

Tel. 664 363 254

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!