Lunch biznesowy: „Jak prowadzić firmę we Francji?” - spotkanie dyskusyjne z ekspertem z Francji


siedziba kancelarii Salans, Rondo ONZ 1 w Warszawie

Język : francuski (możemy zapewnić tłumaczenie na jęzk. polski)

Cena :
bezpłatne, zarezerwowane dla firm stowarzyszonych w CCIFP (max. 2 osoby z firmy)

Zapisy na to wydarzenie nie są otwarte *prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na lunch biznesowy z francuskim ekspertem ds. inwestycji Catherine Joffroy. Tematem spotkania będzie prowadzenie działalności gospodarczej przez firmy polskie we Francji, w tym francuskie prawo umów handlowych i mogące z nich wyniknąć spory przed sądami francuskimi oraz inne istotne kwestie związane z działalnością firm polskich na rynku francuskim.

 

>

Spotkanie odbędzie się dnia 13 listopada 2012 r. w godz. 13:00-14:30,  w siedzibie kancelarii Salans (Rondo ONZ 1) w Warszawie.

Ekspert z Francji :

Catherine Joffroy, partner w paryskim biurze kancelarii Salans, od 25 lat zajmuje się doradzaniem firmom francuskim w prowadzeniu inwestycji w Europie Wschodniej i Rosji, a   także w doradzaniu firmom z tych regionów w prowadzeniu działalności na terenie Francji oraz w sprawach zwi?zanych z prawem francuskim. Catherine posiada bogate doświadczenie w dziedzinie inwestycji międzynarodowych, tworzenia przedsiębiorstw oraz umów międzynarodowych. Jest również autork? wielu publikacji z zakresu międzynarodowo prawa handlowego i międzynarodowych aspektów prawa podatkowego.

Współorganizator i partner merytoryczny :

 

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!