Szkolenie

Kurs językowy online - Intensywny tygodniowy kurs języka francuskiego prawniczego

on-line,

Język :
francuski

Cena : 899 zł

Osobom, które anulują swój udział w szkoleniu do 5 dni przed spotkaniem, zwracane jest 100% kosztów szkolenia. Osobom, które anulują swój udział później, czyli na krócej niż 5 dni przed szkoleniem, koszty nie są zwracane.

Passé

L'événement est terminé.

Intensywny, 5-dniowy kurs przygotowany pod kątem osób, które nie mają możliwości uczestniczyć w kursie rocznym.

Zajęcia odbywają się w dniach 06 - 10 lipca 2020 r.

(poniedziałek: -piątek: 17.00 - 20.15)

 

Kurs prowadzony jest w oparciu o praktyczną metodę komunikacyjną, w ramach której ćwiczone są umiejętności swobodnego porozumiewania się we współczesnym świecie biznesu, przy jednoczesnym rozwijaniu umiejętności pisania, wypowiadania się, a także praktycznego stosowania zasad gramatycznych z francuskiego języka prawniczego.

Uczestnicy pracują nad dokumentami z zakresu prawa o dużej różnorodności: teksty aktów prawnych i rozporządzeń, orzeczenia sądowe, umowy, dokumentacje, itp. Omawiane są także różnice między prawem francuskim a prawem polskim i europejskim.

  

Czas trwania:

Łącznie = 20 godzin lekcyjnych (5 dni zajęć po 4 godziny lekcyjne) 

Cena

899 PLN 

Do kogo skierowany jest kurs ?

Zapraszamy osoby zainteresowane poszerzeniem znajomości języka francuskiego o słownictwo i wiedzę z zakresu prawa francuskiego, polskiego i europejskiego. Kurs jest skierowany do prawników, studentów prawa, tłumaczy oraz osób dla których francuski język prawniczy jest narzędziem w codziennej pracy.

 

W programie:

  • praca nad tekstami źródłowymi z wielu gałęzi prawa europejskiego, francuskiego oraz polskiego: teksty aktów prawnych i rozporządzeń, orzeczenia sądowe, umowy, dokumentacja handlowa, listy oficjalne
  • analiza francuskich tekstów prawniczych: dokumenty legislacyjne, ustawowe, wyroki, kontrakty, listy, dokumenty handlowe  
  • pułapki i trudności językowe właściwe dla języka prawniczego    

Praca na zajęciach prowadzona jest w oparciu o skrypt zawierający materiały źródłowe oraz dokumenty mające powszechne zastosowanie w biznesie.

 

Minimalna liczba uczestników: 3 osoby

Prowadzenie

Skontaktuj się z nami

CCIFP, ccifp(@)ccifp.pl; +48 22 5212140

 

 

 

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!