Komitet  •  Wydarzenie wyjątkowe Prawo

Komitet Elektromobilności - Program Mój Elektryk - Spotkanie z przedstawicielami Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Sziedziba Francusko-Polskiej Izby Gospodarczej, Aleje Jerozolimskie 93, 02-001, Warszawa, Polska
See on map

Język :
polski

Dla firm stowarzyszonych

Cena : Wydarzenie bezpłatne
Komitet skierowany jest do firm, które płacą składkę na poziomie standard lub wyższą.

Liczba miejsc dla firm doradczych jest ograniczona.

Passé

L'événement est terminé.

Omówienie praktycznych aspektów finansowania pojazdów elektrycznych z wykorzystaniem dopłat w ramach programu „Mój Elektryk”.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie Komitetu Elektromobilności na temat praktycznych aspektów finansowania pojazdów elektrycznych z wykorzystaniem dopłat w ramach programu „Mój Elektryk".

Przedstawiciele Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOSiGW): Emil Świerczyński, Dyrektor Departamentu Beneficjenta Indywidualnego oraz Doradca Elżbieta Handzlik przedstawią założenia projektu oraz sposoby aplikowania o środki

Program „Mój Elektryk" w ścieżce leasingowej zakłada dofinansowanie zakupu pojazdów elektrycznych w latach 2021-2026, ale budżet 400 mln na ten cel może zostać szybciej wykorzystany, bowiem już ponad 4100 wniosków o dopłaty wpłynęło do Banku Ochrony Środowiska. Ponad 3100 z nich zostało już pozytywnie rozpatrzonych przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, a łączna wartość przyznanego dofinansowania sięgnęła 98 mln zł.

Na spotkaniu będą mogli Państwo dowiedzieć się, jak w obecnej perspektywie aplikować o dofinansowanie i zadać pytania o praktyczne aspekty rozliczania programu.


Komitet skierowany jest do firm, które płacą składkę na poziomie standard lub wyższą.

Przed zapisem na dane wydarzenie, prosimy zapoznać się z Regulaminem wydarzeń CCIFP: TUTAJ

 

 

Prowadzenie

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!