Komitet  •  Wydarzenie wyjątkowe Prawo

Komitet Elektromobilności - Program Mój Elektryk - Spotkanie z przedstawicielami Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Sziedziba Francusko-Polskiej Izby Gospodarczej
Aleje Jerozolimskie 93
02-001
Warszawa
Polska

Dla firm stowarzyszonych
Język : polski

Cena :
Wydarzenie bezpłatne
Komitet skierowany jest do firm, które płacą składkę na poziomie standard lub wyższą.
Liczba miejsc dla firm doradczych jest ograniczona.

L'événement est terminé.

*prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

Omówienie praktycznych aspektów finansowania pojazdów elektrycznych z wykorzystaniem dopłat w ramach programu „Mój Elektryk”.

 

Serdecznie zapraszamy na spotkanie Komitetu Elektromobilności na temat praktycznych aspektów finansowania pojazdów elektrycznych z wykorzystaniem dopłat w ramach programu „Mój Elektryk".

Przedstawiciele Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOSiGW): Emil Świerczyński, Dyrektor Departamentu Beneficjenta Indywidualnego oraz Doradca Elżbieta Handzlik przedstawią założenia projektu oraz sposoby aplikowania o środki

Program „Mój Elektryk" w ścieżce leasingowej zakłada dofinansowanie zakupu pojazdów elektrycznych w latach 2021-2026, ale budżet 400 mln na ten cel może zostać szybciej wykorzystany, bowiem już ponad 4100 wniosków o dopłaty wpłynęło do Banku Ochrony Środowiska. Ponad 3100 z nich zostało już pozytywnie rozpatrzonych przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, a łączna wartość przyznanego dofinansowania sięgnęła 98 mln zł.

Na spotkaniu będą mogli Państwo dowiedzieć się, jak w obecnej perspektywie aplikować o dofinansowanie i zadać pytania o praktyczne aspekty rozliczania programu.


Komitet skierowany jest do firm, które płacą składkę na poziomie standard lub wyższą.

Przed zapisem na dane wydarzenie, prosimy zapoznać się z Regulaminem wydarzeń CCIFP: TUTAJ

 

 

 

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!