Komitet CSR - wyzwania klimatyczne dla biznesu


siedziba CCIFP, ul. Widok 8

Język : polski

Cena :
bezpłatne

L'événement est terminé. *prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

Jak pokazały rozmowy grudniowego szczytu COP24 ochrona klimatu stała się jednym z kluczowych wyzwań na najbliższe lata. Nie tylko rządy i instytucje, ale również przedsiębiorstwa powinny włączyć się w wypracowywanie rozwiązań, które przyczynią się do zatrzymania lub ograniczenia zmian klimatycznych. Na najbliższym Komitecie CSR porozmawiamy o tym w jaki sposób firmy realizują to zadanie.

 

>

Do tematyki kwestii ochrony klimatu wprowadzi nas ekspert z firmy CSRinfo. Przyjrzymy się jakie wyzwania stoj? przed menedżerami CSR w obszarze klimatu. Podsumujemy również najważniejsze ustalenia COP24.

Po części wprowadzaj?cej przejdziemy do praktyki przedsiębiorstw, które opowiedz? o programach zwi?zanych z ochron? klimatu   i środowiska realizowanych w ich firmach. Swoimi dobrymi praktykami podziel? się z nami firmy Lyreco – dostawca rozwi?zań produktowych i systemowych dla biur  oraz firma farmaceutyczna  Servier.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny dla firm stowarzyszonych w CCIFP. Spotkanie odbędzie się w języku polskim.

Prosimy o potwierdzenie udziału do 22.02.2019. Liczba miejsc jest ograniczona.  

 

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!