Komitet  •  Wydarzenie wyjątkowe Społeczna odpowiedzialność biznesu (CSR)

Komitet CSR - Jak przygotować organizację do realizacji działań w obszarze CSR?

Dla firm stowarzyszonych
Język : polski

Cena :
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, zarezerwowany dla firm stowarzyszonych.
Spotkanie odbędzie się on-line poprzez platformę ZOOM.

L'événement est terminé.

*prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

Zaangażowanie społeczne staje się dla firm coraz ważniejszym elementem działalności. Jak zatem przygotować się na realizację działań w tym zakresie?

 

Coraz więcej firm i organizacji dostrzega potrzebę większego i długofalowego zaangażowania w kwestie społeczne czy środowiskowe. Zanim jednak przystąpimy do działania warto poświęcić czas na przygotowanie siebie i swojej organizacji do realizacji projektów z zakresu CSR. Jak wyznaczyć sobie cele? Które obszary powinny być dla nas priorytetowe? Jak włączyć w ten proces pozostałych pracowników i Zarząd? Jak połączyć aktywność CSR z realizacją strategii biznesowej?
 

 

Na te i więcej pytań postaramy się odpowiedzieć w trakcie najbliższego Komitetu CSR, w którym swoją wiedzą i doświadczeniami podzielą się:

Joanna Mamczur

Prawnik międzynarodowy i założycielka Kancelarii Adwokackiej Mamczur Law Firm, a także członek Zarządu Krajowego JCI Poland, w ramach którego rozwija projekty CSR i wspiera przedsiębiorstwa w obszarze zrównoważonego rozwoju. 

Zapraszamy do obejrzenia Video podcastu Sustainability Mastermind #1 z udziałem Adwokat Joanny Mamczur 


Agnieszka Michalec

Specjalista ds. HR i CSR, odpowiedzialna za wdrożenie strategii i planu działań CSR w firmie Rödl & Partner


Spotkanie odbędzie się on-line poprzez platformę ZOOM. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, zarezerwowany dla firm stowarzyszonych.

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!