Aktualności firm stowarzyszonych

Video podcast Sustainability Mastermind #1 z udziałem Adwokat Joanny Mamczur

Adwokat Joanna Mamczur zaprasza do objerzenia pierwszej rozmowy w ramach serii Sustainability Mastermind, tj. nowego video podcastu na temat praktycznego zastosowania zasad zrównoważonego rozwoju (Global Goals of Sustainable Development - SDGs) i CSR w modelu biznesowym. 

Rozmowy pokazują, jak połączyć nowoczesną technologię, dochodowy biznes z poczucie misji w ramach integralnego podejścia do biznesu i tworzenia modelu biznesowego.

W pierwszej rozmowie gościem mec. Joanny Mamczur jest Marcin Kulik, założyciel i CEO spółki technologicznej EIRAVATO funkcjonującej obecnie na rynkach międzynarodowych, która oferuje specjalistyczne oprogramowanie dla firm produkcyjnych w ramach gospodarki obiegu zamkniętego (circular economy). Pozwala tym samym firmom produkcyjnym poprzez analizę składu surowców i zarządzanie tym procesem - wykorzystać surowce w dalszych procesach produkcji.

Rozwiązanie to pozwala na wygenerowanie oszczędności w przedsiębiorstwach, ograniczenie procesów logistycznych oraz obniżenie śladu węglowego.
 

Joanna Mamczur

Prawnik międzynarodowy i założycielka Kancelarii Adwokackiej Mamczur Law Firm, a także członek Zarządu Krajowego JCI Poland, w ramach którego rozwija projekty CSR i wspiera przedsiębiorstwa w obszarze zrównoważonego rozwoju. 


Zapraszamy przedstawicieli firm stowarzyszonych do udziału w Komitecie CSR, które współprowadzić będzie Joanna Mamczur 3 marca br.

Szczegóły i zapisy

Jeśli oferują Państwo rozwiązania, które pozwalają łączyć biznes lub technologię z poczuciem misji nakierowanej na społeczeństwo lub środowisko - zapraszamy do kontaktu i wystąpienia w kolejnym odcinku.

Kontakt: www.mamczur.com

email: office(at)mamczur.com

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!