Konferencja i Seminarium

KLUB WYMIANY DOŚWIADCZEŃ - Klub dyrektorów 8

CCIFP
ul. Widok 8
00-023
Warszawa
Polska

Język : polski

Cena :
bezpłatne dla firm stowarzyszonych
Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, od osób, które potwierdzą swoją obecność, ale nie wezmą udziału i nie anulują swojego udziału na co najmniej 24 godziny przed wydarzeniem, pobrana zostanie opłata regulacyjna w wysokości 100 pln + VAT.

L'événement est terminé. *prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

Spotkanie przeznaczone dla Dyrektorów firm oraz Dyrektorów różnych działów, prowadzone metodą Master Mind.

 

Spotkanie ma na celu dzielenie się doświadczeniem i dobrymi praktykami tak, by znaleźć rozwiązania na bieżące sytuacje zawodowe uczestników.

Spotkanie przeznaczone jest dla Dyrektorów różnych działów z różnych firm i z różnych branż. Połączenie takie pozwoli uzyskać synergię wiedzy i doświadczeń z różnych obszarów.

Spotkanie będzie prowadzone metodą Master Mind.

Metoda Master Mind to swoistego rodzaju kreatywna burza mózgów, której zadaniem jest znalezienie optymalnego rozwiązania jakiegoś problemu lub sposobu na wdrożenie nowego projektu.

 

Charakterystyczne korzyści z pracy metodą Master Mind :

  • zewnętrzne spojrzenie na Twój biznes
  • źródło nowych pomysłów i świeżych perspektyw
  • stymulacja własnego rozwoju i motywacja do działania czyli szybsze osiąganie celów
  • współpraca w grupie, słuchanie i wspólne rozwijanie pomysłów
  • skrócenie procesu poznawania – wszyscy uczestnicy uczą się od siebie nawzajem i korzystają z wygenerowanych pomysłów i rozwiązań

Oprócz znalezienia rozwiązania na bieżące zawodowe wątpliwości uczestników, korzyścią dodatkową wynikającą z naszego założenia, żeby na sali spotkali się Dyrektorowie różnych działów, będzie również poznanie specyfiki zarządzania różnymi działami na bezpiecznym poza firmowym gruncie.

Standardowo spotkania prowadzone są wg zasady, że każdy uczestnik ma kilka minut na zaprezentowanie swojego wyzwania czy problemu a następnie każdy uczestnik grupy głosuje na 1 temat (nie może głosować na swój). Wybrany większością głosów temat jest dogłębnie omawiany w celu znalezienia najlepszych rozwiązań i autor tematu powinien na koniec spotkania wyjść z opracowanym rozwiązaniem i planem wdrożenia.

 

Ze względu na aktywny charakter spotkania, grupa powinna liczyć nie więcej niż 12 osób.

 

W grupie obowiązuje zasada poufności.

 

Ze względu na specyficzną formułę spotkań (metoda Master Mind) oraz mocno ograniczoną liczbę uczestników jesteśmy zmuszeni wprowadzić pewne zastrzeżenia w zapisach:

  • Spotkanie przeznaczone jest dla Dyrektorów różnych działów z dużych struktur oraz Dyrektorów Generalnych z dużych, średnich i małych firm,
  • Przyjmujemy tylko po 1 osobie z danej firmy na dane spotkanie,
  • Dana osoba może wziąć udział w spotkaniu Klubu Dyrektorów tylko raz w danym półroczu,
  • Spotkanie jest zamknięte dla przedstawicieli firm konkurencyjnych w stosunku do firmy moderatora spotkania (chyba że moderator zdecyduje inaczej)

Z góry dziękujemy za wyrozumiałość.

 

Partner merytoryczny

Mapa dojazdu

 

Zapraszamy do korzystania ze środków transportu publicznego. Do siedziby Izby najłatwiej dotrzesz:

Metrem - linia M1 (stacja Centrum)

Tramwajem – linie: 7, 9, 22, 24, 25 (przystanek Krucza), 4, 15, 18, 35 (przystanek Centrum)

Autobusem – linie: 117, 127, 128, 131, 158, 171, 175, 501, 507, 517, 519, 520, 521, 522, 525 (przystanek Centrum)

Rowerem – najbliższe stacje Veturilo znajdują się w al. Jerozolimskich koło Rotundy oraz na skrzyżowaniu ulic Kruczej i Brackiej.

 

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!