Klub Sektora Budowlanego - Perspektywy dla sektora budowlanego w Polsce

Cena :
-

L'événement est terminé. *prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

 

>

Szanowni Państwo,

Po długiej przerwie mamy przyjemność zaprosić Państwa na spotkanie Klubu Sektora Budowlanego.

Spotkanie odbędzie się dnia 31 maja 2007 roku o godz. 16.30 w siedzibie CCIFP,
ul. Mokotowska 19 w Warszawie

W czasie spotkanie zastanowimy się wspólnie nad perspektywami jakie kształtuj? się dla sektora budowlanego w Polsce. Będziemy rozmawiać o problemach zwi?zanych z zatrudnieniem, kształtowaniu się cen materiałów budowlanych, o planowanych lub już obowi?zuj?cych zamianach w prawie, oddziaływaniu ochrony środowiska na realizację projektów budowlanych oraz o innych ważnych dla Państwa aspektach zwi?zanych z rozwojem sektora budowlanego, zwłaszcza w perspektywie przygotowań do EURO 2012.

Swoj? obecność podczas spotkania, w charaterze ekspertów potwierdzili Dyrektor Zbigniew Bachman oraz Pani Mariola Berdysz z Polskiej Izby Przemysłowo – Handlowej Budownictwa oraz Pani Barbara Kluza z Ministerstwa Budownictwa.

Zapraszamy

Zgłoszenia prosimy kierować na adres: Marta.oswiecinska(@)ccifp.pl lub poprzez formularz na stronie internetowej.

Spotkanie jest skierowane  jedynie do przedstawiciele firm stowarzyszonych w CCIFP. Zapewniemy tłumaczenie na język frnacuski.

 

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin

Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!