Klub Prawnika


CCIFP, ul. Mokotowska 19

Cena :
-

L'événement est terminé. *prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

 

>

Szanowni Państwo,

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na pierwsze spotkanieKlubu Prawnika Francuskiej Izby Przemysłowo – Handlowej w Polsce

W ramach CCIFP, od kilku lat funkcjonuj? Kluby Wymiany Doświadczeń Zawodowych skupiaj?ce specjalistów odpowiedzialnych za poszczególne działy w strukturze firm stowarzyszonych we Francuskiej Izbie. Podczas spotkań członkowie Klubu maj? okazję, w nieformalnej atmosferze i przy filiżance wybornej kawy, porozmawiać między sob?, podzielić się doświadczeniami i problemami zawodowymi  oraz skorzystać z porad i wiedzy zaproszonego przez Izbę eksperta w danej dziedzinie. Klub Dyrektorów Marketingu, Klub Małych i Średnich Przedsiębiorstw czy Klub Dyrektorów Finansowych na stałe wpisały się już w krajobraz wydarzeń organizowanych przez CCIFP. Tym razem, z inicjatywy naszych firm stowarzyszonych, narodziła się idea powołania nowego Klubu skupiaj?cego osoby zajmuj?ce się na co dzień doradztwem dla firm.   

Będzie nam niezwykle miło gościć Państwa na inauguracyjnym spotkaniu Klubu Prawnika, które odbędzie się 24 maja 2007 roku, o godz. 8.30

w siedzibie CCIFP, przy ul. Mokotowskiej 19.

Będziemy mieli okazję poznać się, wspólnie zastanowić nad przyszłym kształtem Klubu oraz częstotliwości? spotkań, wachlarzem poruszanych zagadnień oraz list? ekspertów, których chcielibyście Państwo na nie zaprosić.

Spotkanie jest nieodpłatne, skierowane wył?cznie do firm członkowskich CCIFP i odbędzie się w języku polskim.

Potwierdzenie obecności prosimy kierować na adres: Marta.oswiecinska(@)ccifp.pl, lub poprzez  formularz na stronie.      

 

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!