Spotkanie i wymiana

Klub MŚP - Zatrudnianie i zarządzanie młodą generacją

Siedziba CCIFP lub ON-LINE, Al. Jerozolimskie 93, 02-001, Warszawa, Polska
See on map

Dla firm stowarzyszonych

Cena : Bezpłatne dla członków.

W celu rejestracji prosimy o zalogowanie się. Wydarzenie wyłącznie dla członków CCIFP.

Passé

L'événement est terminé.

Save the date!

Zarządzanie zespołem składającym się z wielu pokoleń to spore wyzwanie dla menedżerów i działów HR. Niezależnie od tego co przyniesie przyszłość nowe pokolenie wkraczające w coraz większym stopniu w rynek pracy jest sporym wyzwaniem dla organizacji. 

 

Podczas najbliższego spotkania Klubu MŚP porozmawiamy o zatrudnianiu i zarządzaniu młodą generacją. Młoda generacja - pokolenie Z, to osoby oswojone z nowymi technologiami i przywiązane do mediów społecznościowych. Ich mocne strony wydają się dobrze pasować do rynku pracy, w którym coraz większą rolę odgrywa technologia. 

 

Jak efektywnie zatrudniać i zarządzać tą nową generacją?

Warto dowiedzieć się się z jakimi wyzwaniami wiąże się zatrudnianie młodego pokolenia i wprowadzanie koniecznych zmian w dotychczasowych zespołach, a także jakie narzędzia pozwalają na efektywne zarządzanie wielopokoleniowymi zespołami.

W trakcie spotkania porozmawiamy z kilkoma przedstawicielami młodego pokolenia, by poznać ich oczekiwania i motywacje, a także z osobami rekrutującymi młode osoby w firmach.

Dzieląc się doświadczeniami, można znaleźć nowe pomysły na prowadzenie w tych czasach biznesu, a także zainspirować się rozwiązaniami wdrażanymi przez pozostałych członków organizacji stowarzyszonych w CCIFP. Z pewnością jednak warto wiedzieć z czym wiążą się zmiany w zespołach i mieć narzędzia pozwalające na zarządzanie nimi.

 

Prelegentem podczas spotkania będzie Pan Paweł Konieczny z działu HR L'Oréal.

 


 

Czym jest Klub MŚP?

Jest to inicjatywa CCIFP, dedykowana szefom i dyrektorom małych i średnich firm. Dotychczasowe spotkania w formule pilotażowej spotkały się z dużym zainteresowaniem uczestników, dlatego też zapraszamy kolejne osoby do dołączenia.

Klub MŚP to godzinne spotkania dla 12-15 osób (on-line lub stacjonarnie), w czasie których uczestnicy dzielą się swoimi codziennymi wyzwaniami i potrzebami, rozmawiają z ekspertami, a raz na trzy miesiące spotykają się z przedstawicielami dużych firm, członków CCIFP.

Podstawą spotkań jest OTWARTOŚĆ, ŻYCZLIWOŚĆ i ZAUFANIE.

Klub prowadzony jest przez profesjonalnego coacha, Agnieszkę Osuch z firmy Krauthammer.

Zapraszamy do wzięcia udziału, sprawdzenia formuły i dołączenia na stałe do KLUBU. Spotkania odbywają się regularnie, raz na dwa tygodnie.

Więcej informacji o formule klubu, a także tematy poprzednich spotkań >>>

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!