Komitet  •  Wydarzenie wyjątkowe Rozwój kompetencji

Klub MŚP - wymiana doświadczeń w niepewnych czasach

siedziba CCIFP lub ON-LINE, Al. Jerozolimskie 93, 02-001, Warszawa, Polska
See on map

Język :
polski

Dla firm stowarzyszonych

Cena : bezpłatne dla członków CCIFP

Passé

L'événement est terminé.

Zapraszamy na kolejne spotkanie Klubu MŚP w którego trakcie będziemy dzielić się doświadczeniami i porozmawiamy o wyzwaniach dla przedsiębiorców.

Podczas najbliższego spotkania Klubu MŚP porozmawiamy o wyzwaniach, które stoją przed biznesem. Galopująca inflacja, kłopoty z rekrutacją pracowników i rosnące koszty pracy, wojna na Ukrainie i implikacje dla przedsiębiorców, a także nowe regulacje prawne i podatkowe, to tematy, które interesują osoby zarządzające firmami z sektora MŚP. 

Dzieląc się doświadczeniami, możemy znaleźć nowe pomysły na prowadzenie biznesu, a także zainspirować się rozwiązaniami wdrażanymi przez pozostałych członków naszej organizacji. 

Zapraszamy zatem na kolejne spotkanie Klubu MŚP, które odbędzie się tradycyjnie w formule hybrydowej w czwartek 23 czerwca o godzinie 8:00.

***

Czym jest Klub MŚP?

Jest to inicjatywa CCIFP, dedykowana szefom i dyrektorom małych i średnich firm. Dotychczasowe spotkania w formule pilotażowej spotkały się z dużym zainteresowaniem uczestników, dlatego też zapraszamy kolejne osoby do dołączenia.

Klub MŚP to godzinne spotkania, w czasie których uczestnicy dzielą się swoimi codziennymi wyzwaniami i potrzebami, rozmawiają z ekspertami, a raz na trzy miesiące spotykają się z przedstawicielami dużych firm, członków CCIFP.

Podstawą spotkań jest OTWARTOŚĆ, ŻYCZLIWOŚĆ i ZAUFANIE.

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!