Start-up & PME  •  Spotkanie i wymiana

Klub MŚP - Korzyści z członkostwa w CCIFP dla MŚP – promocja i komunikacja

Siedziba CCIFP lub ON-LINE
Al. Jerozolimskie 93
02-001
Warszawa
Polska

Dla firm stowarzyszonych
Język : polski

Cena :
Bezpłatne dla członków.
W celu rejestracji prosimy o zalogowanie się. Wydarzenie wyłącznie dla członków CCIFP.

L'événement est terminé.

*prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

 

Zapraszamy na kolejne spotkanie Klubu MŚP podczas którego, będziemy kontynuować prezentację korzyści wynikających z członkostwa w Izbie. Tym razem skupimy się na możliwościach promocyjnych i komunikacyjnych, które daje Izba swoim członkom.

Pragniemy również poznać i porozmawiać o aktualnościach i potrzebach średnich i małych przedsiębiorstw m.in w zakresie komunikacji i promocji wydarzeń i dobrych praktyk oraz przeanalizować sytuacje MŚP na rynku.

Dzieląc się doświadczeniami, możemy znaleźć nowe pomysły na prowadzenie biznesu, a także zainspirować się rozwiązaniami wdrażanymi przez pozostałych członków naszej organizacji. 

 


 

Czym jest Klub MŚP?

Jest to inicjatywa CCIFP, dedykowana szefom i dyrektorom małych i średnich firm. Dotychczasowe spotkania w formule pilotażowej spotkały się z dużym zainteresowaniem uczestników, dlatego też zapraszamy kolejne osoby do dołączenia.

Klub MŚP to godzinne spotkania dla 12-15 osób (on-line lub stacjonarnie), w czasie których uczestnicy dzielą się swoimi codziennymi wyzwaniami i potrzebami, rozmawiają z ekspertami, a raz na trzy miesiące spotykają się z przedstawicielami dużych firm, członków CCIFP.

Podstawą spotkań jest OTWARTOŚĆ, ŻYCZLIWOŚĆ i ZAUFANIE.

Klub prowadzony jest przez profesjonalnego coacha, Agnieszkę Osuch z firmy Krauthammer.

Zapraszamy do wzięcia udziału, sprawdzenia formuły i dołączenia na stałe do KLUBU. Spotkania odbywają się regularnie, raz na dwa tygodnie.

Więcej informacji o formule klubu, a także tematy poprzednich spotkań >>>

 

 

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!