Spotkanie i wymiana

KLUB MŚP - Jak sprzedawać szybciej i więcej dopasowując komunikację do klienta?

Siedziba CCIFP lub ON-LINE
Al. Jerozolimskie 93
02-001
Warszawa
Polska

Dla firm stowarzyszonych
Język : polski

Cena :
Bezpłatne dla członków.
W celu rejestracji prosimy o zalogowanie się. Wydarzenie wyłącznie dla członków CCIFP.

L'événement est terminé.

*prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

Dołącz do spotkań w ograniczonym gronie przedsiębiorców, wymieniaj się doświadczeniami, zdobywaj wiedzę i nowe kontakty.

 

Zapraszamy na kolejne spotkanie Klubu MŚP, które odbędzie się w najbliższy czwartek 31 marca w godz. 8.00 – 9.00 przy kawie i croissantach w siedzibie Francusko-Polskiej Izby Gospodarczej. 

Spotkanie poprowadzi Matylda Roszkowska, która pokazuje jak sprzedawać szybciej i więcej dopasowując komunikację do klienta.

 

Czego dowiemy się w trakcie spotkania? 

  • Jak doprowadzić do spotkania z klientem?
  • Jak dobrze na nim wypaść?
  • Jak przewidzieć zachowanie klienta?
  • Jak dostosować swoje zachowanie do zachowania klienta?

 

Bardzo prosimy o potwierdzenie obecności do środy 30.03 poprzez formularz na stronie lub mailowo na adres: mariusz.kielich(@)ccifp.pl

Prosimy o określenie, czy chcą Państwo pojawić się w siedzibie CCIFP, czy uczestniczyć w spotkaniu zdalnie, poprzez platformę ZOOM. 


Czym jest Klub MŚP?

Jest to inicjatywa CCIFP, dedykowana szefom i dyrektorom małych i średnich firm. Dotychczasowe spotkania w formule pilotażowej spotkały się z dużym zainteresowaniem uczestników, dlatego też zapraszamy kolejne osoby do dołączenia.

Klub MŚP to godzinne spotkania dla 12-15 osób (on-line lub stacjonarnie), w czasie których uczestnicy dzielą się swoimi codziennymi wyzwaniami i potrzebami, rozmawiają z ekspertami, a raz na trzy miesiące spotykają się z przedstawicielami dużych firm, członków CCIFP.

Podstawą spotkań jest OTWARTOŚĆ, ŻYCZLIWOŚĆ i ZAUFANIE.

Klub prowadzony jest przez profesjonalnego coacha, Agnieszkę Osuch z firmy Krauthammer.

Zapraszamy do wzięcia udziału, sprawdzenia formuły i dołączenia na stałe do KLUBU. Spotkania odbywają się regularnie, raz na dwa tygodnie.

Więcej informacji o formule klubu, a także tematy poprzednich spotkań >>>

 

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!