Klub Kobiecego Biznesu - Speed Business Meeting


Le Bistro Rozbrat - ul. Rozbrat 44A w Warszawie

Język : spotkania B2B - o języku decydują rozmówcy

Cena :
bezpłatne*

Zapisy na to wydarzenie nie są otwarte *prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

 

>

Klub Kobiecego Biznesu – Speed Business Meeting

Środa 20 maja 2015

godz. 18.00

Bistro Rozbrat, ul. Rozbrat 44A, Warszawa

Zapraszamy na kolejne spotkanie Klubu Kobiecego Biznesu, tym razem w formule Speed Business Meeting, która daje uczestnikom możliwość udziału w serii bezpośrednich spotkań, podczas których mog? Państwo przedstawić siebie i swoj? firmę, wymienić się wizytówkami, nawi?zać kontakty, znaleźć klientów, partnerów, dostawców, inwestorów...

Po części spotkań B2B zaprosimy wszystkich uczestników na degustację win naturalnych, przygotowanych przez Alain Budzyk, właściciela Le Bistro Rozbrat. Będzie to doskonały moment na nawi?zanie nieformalnych relacji z pozostałymi gośćmi.

Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa w klubie do dnia 18.05.2015 poprzez wysłanie zgłoszenia na adres ccifp@ccifp.pl. lub wypełnienie formularza na naszej stronie.

Partnerzy:

                                     

*Wydarzenie bezpłatne. Od osób, które potwierdz? swoj? obecność, ale nie wezm? udziału i nie odwołaj? go na co najmniej jeden dzień przed wydarzeniem (do 19.05.2015 wł?cznie), pobrana zostanie opłata regulacyjna w wysokości 100 PLN + VAT.

 

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin

Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!