Klub HR - Enneagram

ul. Mokotowska 19, Warszawa
See on map

Cena : bezpłatne (zarezerwowane tylko dla firm członkowskich)

Passé

L'événement est terminé.

>

Enneagram to jedno z najskuteczniejszych narzędzi rozwoju osobistego: zamiast tylko pokazywać różnice i bariery, uczy jak szybko je pokonywać.

Czy planujemy doskonalenie siebie w wybranych kierunkach czy budujemy zespół, który ma pracować na nowym poziomie jakości, Enneagram jest naszym kompasem.

Pokazuje świat z trzech perspektyw: sił intelektu,   emocji i intuicji-działania. Jak pokazuj? ostatnie badania, podejmowanie trafnych decyzji biznesowych jest możliwe tylko wtedy, gdy potrafimy znaleźć harmonię między tymi trzema ośrodkami inteligencji. Dodatkowe narzędzia, jak chociażby umiejętność rozumienia i wpływania na dziewięć typów enneagramicznych osobowości czy wyznaczanie indywidualnych celów s? wartości? dodan?. Żeby poznać założenia Enneagramu wystarczy kilkadziesi?t minut, a pierwsze efekty pracy w tym systemie mog? pojawić się już po kilku tygodniach.

Więcej informacji w artykule>>

Moderator: Maciej Żylewicz, PIASECKA & ŻYLEWICZ

Spotkanie jest bezpłatne (zarezerwowane tylko dla firm członkowskich) oraz odbędzie się w języku polskim w siedzibie CCIFP, Mokotowska 19.
Proszę o potwierdzenie obecności telefonicznie 22 696 75 83 lub na adres mailowy: joanna.jaroch(@)ccifp.pl

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!