Networking

International Speed Business Mixer w Warszawie

InterContinental Hotel, ul.Emilii Plater 49, 00-125, Warszawa, Polska
See on map

Język :
polski/angielski

Cena : 195 PLN NETTO + VAT za osobę z firmy stowarzyszonej w CCIFP.
360 PLN NETTO + VAT za osobę z firmy niestowarzyszonej. (UWAGA dla firm niestowarzyszonych: Tylko firmy z sektora produkcyjnego mogą brać udział w spotkaniu).

Rejestracja na wydarzenie oznacza zgodę na warunki przedstawione w regulaminie spotkania.

Passé

L'événement est terminé.

Zapraszamy na Business Mixer, podczas którego spotkasz przedsiębiorców stowarzyszonych w międzynarodowych Izbach bilateralnych.

Zapraszamy Państwa na  kolejną edycję International Business Mixer, wyjątkowego spotkania networkingowego, dzięki któremu nawiążesz nowe kontakty w środowisku biznesowym skupionym wokół międzynarodowych izb bilateralnych oraz dotrzesz do potencjalnych klientów i partnerów.

 

Czym jest Speed Business Mixer?

Speed Business Mixer to spotkanie umożliwiające każdemu uczestnikowi dotarcie ze swoją ofertą do bardzo szerokiego grona odbiorców. Każdy zarejestrowany uczestnik  weźmie udział w serii krótkich spotkań z przedstawicielami wybranych branż*, by przedstawić swoją ofertę i znaleźć nowych klientów.

Podczas spotkania uczestnicy podzieleni są na grupy utworzone na podstawie wypełnionego wcześniej online formularza zgłoszeniowego. Każdy z uczestników otrzyma indywidualny harmonogram rozmów, które odbędzie w określonych na podstawie swoich preferencji grupach podczas 3 sesji. W każdej grupie dany uczestnik będzie miał ok. 2 minut na zaprezentowanie się pozostałym członkom grupy. Po ok. 20 minutach i wymianie wizytówek z uczestnikami danej grupy, następuje zmiana stolika i grupy rozmówców zgodnie z indywidualnym harmonogramem.

 

Agenda spotkania:

17.30 – 18.00 Rejestracja i przekazanie indywidualnych harmonogramów spotkań
18.00 – 18:30 Oficjalne otwarcie i przedstawienie zasad spotkania
18.30 - 20.00 Speed Business Mixer
20.00 – 21.30 Networking Business Drink

 

*Organizatorzy nie gwarantują spotkania z firmami z każdej z branż, które uczestnik zaznaczył na formularzu zgłoszeniowym.

Rejestracja na wydarzenie jest możliwa tylko poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego. Przed rejestracją na spotkanie prosimy o zapoznanie się z poniższym regulaminem wydarzenia.

 


 

REGULAMIN SPOTKANIA:

 1. Z każdej firmy zainteresowanej spotkaniem może wziąć udział tylko jedna osoba. W drugiej części spotkania - Business Mixerze - może wziąć udział druga dodatkowa osoba z firmy.
 2. W dniu spotkania, po przybyciu każdy z uczestników otrzyma indywidualny harmonogram rozmów. Organizatorzy nie gwarantują spotkania z firmami z branży, które uczestnik zaznaczył na formularzu zgłoszeniowym.
 3. Uczestnicy zostaną podzieleni na maks. 10-osobowe grupy. W każdej grupie dany uczestnik w ok. 2 minutowej wypowiedzi przedstawi się pozostałym członkom grupy. Po ok. 20 minutach i wymianie wizytówek z uczestnikami danej grupy każdy przejdzie do kolejnej grupy, zgodnie z przedstawionym na wstępie indywidualnym harmonogramem. Ilość grup, w których uczestnik będzie mógł przedstawić własną firmę uzależniona będzie od ilości zgłoszeń.
 4. Rozmówcy podzieleni zostaną na grupy utworzone na podstawie wypełnionego formularza zgłoszeniowego. Organizatorzy nie gwarantują jednakże spotkania z firmami z każdej z branż, które uczestnik zaznaczył na formularzu.
 5. Rozmowy będą prowadzone w języku polskim i/ lub angielskim.
 6. Koszt udziału w spotkaniu to 195 PLN NETTO + VAT za osobę z firmy stowarzyszonej w CCIFP.
 7. Koszt udziału w spotkaniu to 360 PLN NETTO + VAT za osobę z firmy niestowarzyszonej (UWAGA dla firm niestowarzyszonych: W spotkaniu mogą brać udział tylko firmy z sektora produkcyjnego.)
 8. Osoby zainteresowane udziałem prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego do dnia 2.11.2022.
 9. Informujemy: rejestracja jest wiążąca. Jeśli nie złożą Państwo anulacji do 3 listopada i nie przybędą
  na spotkanie, otrzymają Państwo fakturę w wysokości 200 PLN NETTO.
 10. Jeżeli organizacja wydarzenia offline nie będzie możliwa ze względu na sytuację COVID-19, wydarzenie odbędzie się na platformie internetowej a rejestracja będzie jednakowo wiążąca. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do wprowadzenia dodatkowych zasad bezpieczeństwa w przypadku pogorszenia się sytuacji pandemicznej i/lub zaostrzenia przepisów dotyczących organizacji imprez.

 


 

Przed zapisem na dane wydarzenie, prosimy zapoznać się z ogólnym Regulaminem wydarzeń CCIFP: REGULAMIN

 

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!