International Family Picnic

Cena :
od 100 do 270 PLN

L'événement est terminé. *prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

 

>

Międzynarodowy Piknik Rodzinny

Niedziela, 6 września, Rancho Pod Bocianem, Tarczyn

Francusko-Polska Izba Gospodarcza wraz z Belgijsk? Izb? Gospodarcz?, Wydziałem Handlowym Ambasady Austriackiej, Polsko-Portugalsk? Izb? Gospodarcz? oraz Polsko-Szwajcarsk? Izb? Gospodarcz?

maj? przyjemność zaprosić Państwa na 6. edycję

Międzynarodowego Pikniku Rodzinnego

Piknik odbędzie się 6 września (niedziela) w godz. 12.00–17.00
na Ranchu Pod Bocianem, Nadarzyńska 15, Przypki, 05-555 Tarczyn.

  Rancho oddalone jest o 30 km od centrum miasta, co czyni je wprost idealnym miejscem do rodzinnego odpoczynku. Jak co roku, przygotowaliśmy duży wybór atrakcji dla dzieci i dorosłych. Na najmłodszych czekać będzie plac zabaw, warsztaty plastyczne oraz duże i małe dmuchańce.

Dla nieco starszych uczestników przewidzieliśmy minigolfa, park linowy oraz kolejkę tyrolsk? nad małym jeziorem, które dostarcz? rozrywki całej rodzinie. Dorosłych zapraszamy do spróbowania swoich sił na ściance wspinaczkowej, udziału w meczach piłki nożnej i siatkowej, a także w wielu innych atrakcjach.

Z niecierpliwości? czekamy na Was i Wasze rodziny w pięknym miejscu,   gdzie będziemy mogli wspólnie spędzić czas i spróbować szerokiego wyboru dań z grilla, pysznego belgijskiego piwa i innych specjałów.

Ceny biletów:

Bilet rodzinny (2 osoby dorosłe + 2 dzieci*) 270 zł netto
Bilet dla pary (2 osoby dorosłe bez dzieci) 170 zł netto
Bilet dla jednej osoby (1 osoba dorosła) 100 zł netto

* za każde kolejne dziecko obowi?zuje dopłata 55 zł netto

Prosimy o potwierdzenie obecności do 2 września wysyłaj?c wypełniony i podpisany formularz zapisu na adres: ccifp(@)ccifp.pl lub faksem na numer+48 22 690 68 90.

FORMULARZ ZAPISU >>>

Doł?cz do zabawy podczas Międzynarodowego Pikniku Rodzinnego 2015!

 

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!