Forum

IMPACT - spotkanie informacyjne

on-line, on-line
See on map

Język :
polski

Dla firm stowarzyszonych

Cena : bezpłatne

Passé

L'événement est terminé.

Zapraszamy na spotkanie przygotowujące do udziału CCIFP i firm stowarzyszonych na forum IMPACT, które odbędzie się w dniach 15-16 maja 2023 w Poznaniu

Forum IMPACT jest jednym z najważniejszych wydarzeń biznesowych w kraju. W ciągu dwóch dni Poznań stanie się stolicą innowacji i współpracy pomiędzy biznesem, światem nauki, mediów i administracji. Organizatorzy zaplanowali udział ponad 650 speakerów w 23 ścieżkach tematycznych, a wśród nich m.in.: Valerie Jarrett, Kenneth Cukier, Chris Bailey, czy Peter Zeihan.

Wspólnie z firmami stowarzyszonymi pragniemy stworzyć silną obecność francuską na tym wydarzeniu i wzorem ubiegłego roku, kiedy to stoisko CAFE FRANCE cieszyło się ogromną popularnością, pragniemy ponownie zbudować wspólną przestrzeń. Tym razem chcielibyśmy również powiększyć ją o strefę innowacji, która stanie się miejscem do prezentacji nowoczesnych rozwiązań wdrażanych przez nasze firm.

Zapraszamy na spotkanie informacyjne, które będzie okazją do pokazania naszych planów, a także porozmawiania o potrzebach i oczekiwaniach firm, które chciałyby dołączyć do wspólnej przestrzeni.

Dzięki wspólnej obecności jesteśmy w stanie pokazać silne partnerstwo polsko-francuskie, być mocno widoczni z markami należącymi do CCIFP wśród gości forum, a także obniżyć koszty związane z indywidualnym udziałem w IMPACT.

Zobacz podsumowanie naszej tegorocznej obecności na wydarzeniu >>>

Zobacz relację z panelu dyskusyjnego CCIFP - Innowacje w drodze do zrównoważonego rozwoju >>>

Spotkanie odbędzie się w języku polskim, bez tłumaczenia na język francuski. Prosimy o zapis poprzez formularz na stronie. 

 

Kontakt: Mariusz Kielich, mariusz.kielich(@)ccifp.pl

Przed zapisem na dane wydarzenie, prosimy zapoznać się z Regulaminem wydarzeń CCIFP: 

REGULAMIN

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!