III Halowy Turniej Piłki Nożnej


Hala Sportowa

Cena :
2 500 PLN + 22% VAT - firmy stowarzyszone, 4 000 PLN + 22% VAT - firmy nie-stowarzyszone

L'événement est terminé. *prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

 

>

Mamy przyjemno ?ć zaprosić Państwa do udziału w

  III Halowym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Ambasadora Francji w Polsce

Patronat Honorowy: JE Pierre Ménat Ambasador Francji w Polsce
Patronat Sportowy: Edward Klejdinst, Dariusz Dziekanowski, Michał Listkiewicz

Tegoroczna edycja  zostanie rozegrana  4 lutego 2006 roku. Turniej zaczniemy o godz. 9.00 a emocje sportowe  będ ? nam towarzyszyły przez cały dzień, aż do godz. 18.30 kiedy to podczas meczu finałowego zostanie wyłoniona drużyna zwycięska Turnieju.

Jednocze ?nie pragniemy poinformować, że z przyczyn niezależnych od organizatora  jeste ?my zmuszeni przenie ?ć Turniej  do Hali "Siennicka" przy ul. Siennickiej 40 w Warszawie.

Ramowy program Turnieju:

09.00 - 15.50 - mecze eliminacyjne
15.50 - 16.20 - Mecz Gwiazd
16.20 - 17.25 - ćwierćfinały
17.25 - 18.00 - półfinały
18.00 - 18.30 - mecze o miejsca 1 – 4
18.40 – 19.00 – rozdanie nagród

Oficjalne zakończenie Turnieju, wraz z przekazaniem pamištkowych zdjeć, odbędzie się w dniu 16 lutego 2006 w Hotelu Kyriad Presige przy Towarowej 2 w Warszawie o  godz. 18.00  

W czasie Turnieju przygotowali ?my również atrakcje dla dzieci:

10:00 – 12:00 - najmłodsi będš mogli, pod okiem instruktora, zasmakować wspinaczki na    specjalne przygotowanej  ?ciance
13:00 – 15:30 - ping - pong

Informacja: recepcja Turnieju w dzień zawodów.

Drużyny majš możliwo ?ć wcze ?niejszego zamówienia na dzień Turnieju posiłków w Hali.
Kontakt: +48 506 052 046, lukaszbar1(@)wp.pl

  W tegorocznej edycji wezmš udział drużyny:
1). Alcatel,
2). Calyon,
3). Carlsberg,
4). Coplan Polska,
5). Eneria SA,
6). Gefco,
7). Gide Loyrette Nouel,
8). Go Sport,
9). Grupa Hunters,
10). Lesaffre Bio-Corporation,
11). Orange,
12). Onyx,
13). Orbis S.A.,
14). Schneider Electric Polska,
15). Saur Neptun Gdańsk,
16). Wyborowa.

Regulamin Turnieju do pobrania poniżej:


Regulamin_Turnieju

Losowanie  grup  odbyło się 25 stycznia 2006 roku w Hotelu Kyriad przy ul. Towarowej 2 w Warszawie.W wynikui losowania drużyny zostały podzielonne na następujace grupy:

GRUPA A  
A1  GRUPA HUNTERS
A2  ORBIS
A3  CARLSBERG
A4  LESAFFRE BIO - CORPORATION

GRUPA B  
B1  SCHNEIDER ELECTRIC POLSKA
B2  CALYON BANK POLSKA
B3  ONYX
B4  ENERIA SA

GRUPA C  
C1  ORANGE
C2  COPLAN
C3  WYBOROWA
C4  GIDE LOYRETTE NOUEL

GRUPA D  
D1  SAURN NEPTUN GDAŃSK
D2  GO SPORT
D3  ALCATEL
D4  GEFCO

Program minutowy:

  Eliminacje

1          B           9.00         Schneider Electric Polska - Eneria SA
2         C           9.17           Orange - Gide Loyrette Nouel
3          B           9.34           Calyon Bank Polska - Onyx
4         C           9.51           Coplan - Wyborowa
5         B           10.08        Eneria SA - Onyx
6         C           10.25       Gide Loyrette Nouel - Wyborowa
7         B           10.42       Schneider Electric Polska - Calyon Bank Polska
8         C           10.59       Orange - Coplan
9         B           11.16       Calyon Bank Polska - Eneria SA
10      C           11.33       Coplan - Gide Loyrette Nouel
11      B           11.50       Onyx - Schneider Electric Polska
12     C           12.07       Wyborowa - Orange
13     A           12.24       Grupa Hunters - Lesaffre Bio-Corporation
14     D           12.41        Saur Neptun Gdańsk - Gefco
15     A           12.58       Orbis - Carlsberg
16     D           13.15       Go Sport - Alcatel
17     A           13.32       Lesaffre Bio-Corporation - Carlsberg
18     D           13.49       Gefco - Alcatel
19     A           14.06       Grupa Hunters - Orbis
20     D           14.23       Saur Neptun Gdańsk - Go Sport
21     A           14.40       Orbis - Lesaffre Bio-Corporation
22     D           14.57       Go Sport - Gefco
23     A           15.14       Carlsberg - Grupa Hunters
24     D           15.31       Alcatel - Saur Neptun Gdańsk

15:50 – 16.20
MECZ GWIAZD, REPREZENTACJA DZIENNIKARZY/RAMASSIS FC

Ćwierćfinał

25           Ćwierćfinał A  16.20  A1 – C2
26           Ćwierćfinał A  16.37  B1 – D2
27           Ćwierćfinał A  16.54  C1 – A2
28           Ćwierćfinał A  17.11  D1 – B2


Półfinały

29           Półfinał A  17.28  A1,C2 – B1,D2
30           Półfinał A  17.45  C1,A2 – D1,B2

Mecze o miejsce 1 - 4

31           III  18.02         Przegrani   A1,C2/B1,D2 -   C1,A2/D1,B2
32           I  18.19         Wygrani       A1,C2/B1,D2 -   C1,A2/D1,B2


Patroni medialni Turnieju:

Partnerzy:

Dziękujemy za ubezpieczenie Turinieju firmie Generali

Ochronę Turnieju zapewniła firma Sat-Guard

 

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin