Gala

GALA CCIFP - Fête des Lumières

Sofitel Warsaw Victoria, ul. Królewska 11, 00-065, Warszawa, Polska
See on map

Cena : 949 PLN netto dla firm CCIFP
1549 PLN netto dla firm niestowarzyszonych

Passé

L'événement est terminé.

Doroczna Gala CCIFP to doskonała kuchnia, wyborne wina, francuska atmosfera i okazja do networkingu z prezesami największych firm.

Jest nam niezmiernie miło zaprosić Państwa do udziału w tegorocznej GALI CCIFP, która odbędzie się 17.09.2021 o godz. 19:00 w hotelu Sofitel Warsaw Victoria.

Cieszymy się, że ponownie będziemy mogli Państwa gościć na jednym z najchętniej odwiedzanych spotkań przez ludzi polskiego i francuskiego biznesu, a także polityki, kultury i mediów. Doroczna Gala, to przecież nie tylko wyborna kuchnia łącząca polskie i francuskie tradycje kulinarne. To nie tylko wyborne wina, muzyka i taniec. Gala jest przede wszystkimi miejscem spotkań, a o jej wyjątkowości decydują goście, którzy każdego roku licznie pojawiają się w hotelu Sofitel Warsaw Victoria, by wspólnie bawić się we francuskim stylu. 

Nie inaczej będzie w tym roku. Tym razem przeniesiemy się Lyonu, stolicy magicznego Święta światła obchodzonego we Francji od ponad 150 lat, które co roku jest niepowtarzalnym widowiskiem. Zabytki, place, fontanny i malownicze uliczki miasta stają się tłem do świetlnych spektakli, przyciągających nie tylko mieszkańców Francji ale i turystów z całego światła. Atmosferę tego wyjątkowego wydarzenia przeniesiemy do Warszawy, gdzie poza feerią świateł zapewnimy Państwu wyjątkowe doznania kulinarne.

Wyśmienitej kolacji będzie towarzyszyć oryginalny program artystyczny, po którym zaproponujemy niezapomniane francuskie przeboje i zaprosimy Państwa do tańca!

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI STOLIKÓW I MIEJSC.

KONTAKT: Małgorzata Oleszkiewicz, malgorzata.oleszkiewicz(@)ccifp.pl, tel. 504 103 871

***

Procedury bezpieczeństwa:

Udział w Gali mogą wziąć tylko osoby, które posiadają zaświadczenie o zaszczepieniu przeciwko COVID19 pełną dawką lub okażą negatywny wynik testu na COVID19, który był wykonany nie później niż 48 godzin przed Galą. Jeśli Gość nie okaże takich dokumentów, by wziąć udział w Gali będzie zobowiązany do wykonania testu na COVID19, na własny koszt, w miejscu do tego wyznaczonym przez Organizatora Gali.

PARTNER ZŁOTY GALI

PARTNER SREBRNY GALI

PARTNERZY BRĄZOWI GALI

PARTNERZY MEDIALNI GALI

Zobacz jak bawiliśmy się na poprzedniej Gali CCIFP, w styczniu 2020 roku!Pełną relację filmową i zdjęciową znajdą Państwo TUTAJ >>>


ZAPRASZAMY

 

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!