Gala

Gala CCIFP 2023 - nuit magique

Hotel Sofitel Warsaw Victoria
ul. Krolewska 11
00-065
Warszawa
Polska

Dla firm stowarzyszonych

Zapisy zbierane są do :
Piątek 27 Stycznia 2023 - 23H30

Wydarzenie wyłącznie dla członków CCIFP. Prosimy o zalogowanie się w celu rejestracji.

ZALOGUJ SIĘ *prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

Zapraszamy na wyjątkowy francuski wieczór - Galę CCIFP 2023, który wprowadzi gości w świat magii i iluzji!

 

ZAPRASZAMY NA WYJĄTKOWY FRANCUSKI WIECZÓR!

W programie: wyśmienita kolacja, wyborne wina i iście magiczna atmosfera!

 

Gala CCIFP jest najbardziej wyczekiwanym wydarzeniem polsko-francuskiego środowiska biznesowego, które przyciąga prezesów największych firm francuskich i polskich, przedstawicieli świata polityki oraz mediów. Gala to niezwykły wieczór, rozrywka na najwyższym poziomie i wyśmienita kolacja w prawdziwie francuskim stylu, w której każdego roku uczestniczy od 350 do nawet 500 gości.

Tym razem towarzyszyć nam będzie, nie tylko wyborna kuchnia i znakomite wina, ale przede wszystkim tajemnica, iluzja i magia…  Tego wieczoru możemy spodziewać się niespodziewanego, a niemożliwe stanie się możliwe. Gościem specjalnym Gali będzie Stefan Leyshon - znakomity francusko-brytyjski iluzjonista występujący ze swoim magicznym show na całym świecie. Tym razem przyjedzie do Polski na specjalne zaproszenie CCIFP, by wprowadzić gości Gali w świat magii i iluzji. Nie zabraknie nadzwyczajnych i zaskakujących występów oraz tajemniczych, magicznych zaklęć…

Dopełnieniem tego magicznego show będzie wyśmienita kolacja przygotowana  przez renomowanego Szefa kuchni hotelu Sofitel Warsaw Victoria, Pawła Kałuskiego. Pełne finezji dania stworzone na bazie najszlachetniejszych produktów i przyrządzone z największą troską o wyszukany smak dopełnią wyśmienite oraz oryginalne francuskie wina, starannie wyselekcjonowane przez uznanego sommeliera.

Na zakończenie wieczoru zaprosimy Państwa tradycyjnie na parkiet, gdzie królować będą największe francuskie przeboje taneczne!

Bądźcie z nami podczas tego magicznego, francuskiego wieczoru!

Serdecznie zapraszamy do udziału w Gali pełnej magicznych niespodzianek!

Zapraszamy również do partnerstwa przy tym wydarzeniu. Zostań sponsorem, wypromuj swoją markę, zaproś swoich partnerów i klientów.

 


 

Zostań PARTNEREM Gali CCIFP 2023 - Nuit Magique

Kontakt: Małgorzata Oleszkiewicz, malgorzata.oleszkiewicz(@)ccifp.pl, 504 103 871.

 


Przed zapisem na dane wydarzenie, prosimy zapoznać się z Regulaminem wydarzeń CCIFP: REGULAMIN

 

 

Zobacz jak bawiliśmy się zeszłego roku:

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!