Fundusze strukturalne


CCIFP, Plac Trzech Krzyży 18

Cena :
Bezpłatne

L'événement est terminé. *prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

 

>

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na   Spotkanie Sektorowe: Fundusze Strukturalne, które odbędzie się 15 lipca o godz. 8:30 w siedzibie Francuskiej Izby Przemysłowo-Handlowej w Polsce, przy Placu Trzech Krzyży 18.

Gościem spotkania będzie Pan Axel Brouwer, architekt, urbanista, od wielu lat ekspert DATAR (Biuro Pełnomocnika ds. Zagospodarowania Terenu i Polityki Regionalnej) przy Ministerstwie Gospodarki, Pracy i Polityki Społecznej.

W trakcie swojego wyst?pienia P. Brouwer przedstawi m.in. szczegóły programu operacyjnego "Wzrost konkurencyjności przedsiębiorstw" oraz możliwości wykorzystania funduszy strukturalnych.

Uczestnictwo bezpłatne. Spotkanie jest zarezerwowane dla firm stowarzyszonych w CCIFP.

Spotkania sektorowe maj? za zadanie ł?czenie kompetencji i doświadczeń firm w celu umożliwienia każdej z nich lepszego rozwoju, polepszenia komunikacji między nimi oraz rozwi?zywania konkretnych problemów pojawiaj?cych sie w trakcie ich działalności.

Liczba miejsc ograniczona. Prosimy o potwierdzanie Państwa obecności: katarzyna.matuszewicz(@)ccifp.pl

 

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!