French Business Mixer w Ambasadzie Francji w Warszawie

Ambassade de France / Ambasada Francji, ul. Piękna 1, 00-477, Warszawa, Polska
See on map

Język :
polski / francuski / angielski

Cena : Spotkanie bezpłatne dla firm stowarzyszonych.

Passé

L'événement est terminé.

W ramach nadchodzącego spotkania z cyklu Rendez-vous Biznesu zapraszamy do dołączenia do wyjątkowego, frankofońskiego spotkania w siedzibie Ambasady Francuskiej w Warszawie i do nawiązania kontaktów z przedstawicielami frankofońskich izb bilateralnych w Polsce!  

 

Business Mixery to szansa na spotkanie interesujących rozmówców i potencjalnych partnerów handlowych. W biznesowych rozmowach przy lampce wina i poczęstunku udział wezmą dojrzali przedsiębiorcy, małe i średnie firmy, przedstawiciele dużych korporacji, instytucji i regionalnej administracji.

 

Na wydarzenie zapraszają, wraz z Francusko-Polską Izbą Gospodarczą, Belgijska Izba Gospodarcza, Polsko-Kanadyjska Izba Handlowa, Polsko-Luksemburska Izba Gospodarcza, Polsko-Rumuńska Bilateralna Izba Handlowo-Przemysłowa oraz gospodarz spotkania - Ambasador Francji w Polsce, Pan Frédéric Billet.

 

Agenda:

17 :30 – 18 :00 | Rejestracja – gości spotkania uprzejmie prosimy o wcześniejsze przybycie na miejsce, wejście na teren Ambasady wymaga okazania ważnego dokumentu tożsamości

18:00 | Powitanie i przemowy, w tym podsumowanie Ambasadora Francji w Polsce Francuskiej Prezydencji w Unii Europejskiej i projektu frankofonii

18:40 – 21:00 | Business mixer - networking

 

Kontakt:

Antonina Sobczak

 

****

Rendez-vous Biznesu to cykliczne spotkania Francusko-Polskiej Izby Gospodarczej, przeznaczone dla kadry menadżerskiej wszystkich firm członkowskich, poświęcone aktualnym zagadnieniom biznesowym w Polsce i umożliwiające członkom CCIFP nawiązanie kontaktów.

 

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!