Wydarzenie wyjątkowe Patronat CCIFP

Forum i Gala WOMAN POWER 2024

Hilton Hotel, Grzybowska 63, 00-844, Warszawa, Polska
See on map

Cena : WYDARZENIE FIRMY STOWARZYSZONEJ W CCIFP.

Aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt z organizatorem.

Zapisy

Zespół Forum Biznesu Polska wraz z redakcją „Woman Power Polska” organizują kolejną edycję FORUM i GALI WOMAN POWER 2024. Tym razem wydarzenie zostanie wzbogacone o TARGI LUKSUSU i będzie miało miejsce 19 kwietnia 2024 roku w warszawskim Hotelu Hilton.

 

Podczas Forum i wieczornej Gali w głównie kobiecym gronie trzystu przedsiębiorczyń i ekspertek z Polski oraz zagranicy porozmawiamy o tym, jak kobiety inwestują, jak można zwiększyć ich dostęp do stanowisk kierowniczych w branżach – nie tylko modowej, kulinarnej, estetycznej, ale też technologicznych i jak motywować się do działania na różnych polach.

Podczas trzeciej edycji Forum skupimy się na rosnącej sile kobiet we wszystkich obszarach biznesu i życia. Podpowiemy, jak wzmocnić swoje zdrowie, kreatywność i motywację. Sprawdzimy, co zmieniło się od ostatniego naszego spotkania. Ten czas nawiązywania nowych relacji, wymiany pomysłów i inspiracji uświetnią organizowane po raz pierwszy w tym roku TARGI LUKSUSU.

Po raz trzeci przyznamy m.in. nagrodę̨ TOP WOMAN in POWER 2024 – prestiżowe wyróżnienie za osiągnięcia w biznesie i motywowanie innych do osiągania celów i spełniania marzeń.

Spotkania i dyskusje prowadzone będą w panelach tematycznych, m.in.: Cud Życia: CIAŁO, UMYSŁ, DUSZA, KOBIETY MOCY, KOBIETY W BIZNESIE.

Swoją obecność na tym wydarzeniu potwierdziły znamienite osobistości świata mediów i biznesu: Jolanta Kwaśniewska, Edyta Herbuś, Beata Pawlikowska, Katarzyna Figura, Katarzyna Miller oraz Katarzyna Cerekwicka.

Forum poprowadzi znakomity prezenter telewizyjny Zygmunt Chajzer i dr Milena Gołda – pomysłodawczyni wydarzenia i Prezeska Forum Biznesu Polska.

WOMAN POWER to wydarzenie dla kobiet, które:

  1. są liderkami gotowymi podzielić się wiedzą i doświadczeniem
  2. szukają społeczności kobiet, które pomogą w rozwoju biznesu
  3. potrzebują inspiracji, zrozumienia i rozmów o rozwiązaniach biznesowych
  4. lubią i cenią wspierającą kobiecą energię.

Patronat medialny nad wydarzeniem objęło Radio Kolor.

Zapisy na wydarzenie jeszcze trwają.

Bilety dostępne są na https://forumbiznesu.waw.pl/kup-bilet/

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!