Co to jest leasing, jak działa i czym się rożni od zakupu gotówkowego lub innych form finansowania?


CCIFP, ul. Widok 8, Warszawa

Język : polski

Cena :
260 PLN pracownicy firm stowarzyszonych, 520 PLN pozostałe osoby.

Zapisy na to wydarzenie nie są otwarte *prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

Seminarium

 

>

Program spotkania :

  • Co to jest leasing? Jakie s? rodzaje leasingu, czym się on różni od zakupu gotówkowego lub innych form finansowania, np. pożyczek?
  • Wpływ Leasingu na Sprawozdanie Finansowe Firmy.
  • Korzyści płyn?ce z   leasingu, oraz na co zwrócić uwagę przy jego wyborze.
  • Leasingodawcy - jak wybrać odpowiedniego do wymagań firmy.
  • Jak się upewnić, że otrzymujemy najlepsz? ofertę leasingow??
  • IFRS/IAS/GAAP/FAS– Międzynarodowe Standardy Finansowe w Leasingu
  • IFRS 16     - Czego się spodziewać?
  • Case Study

Osoba prowadz?ca:

Marta Sekieta, Senior Business Development Manager w Econocom Polska Sp.zo.o.

Marta ma wieloletnie doświadczenie w leasingu technologii zarówno w Europie jak i w USA, wskazuj?c decydentom średnich i dużych firm najbardziej efektywne kosztowo modele zakupowe nowoczesnej technologii. Marta pracowała również z takimi firmami jak Symantec, Veritas, Informatica & TIBCO wdrażaj?c ich programy finansowe w strefie EMEA. Programy były   oferowane   klientom końcowym poprzez doradztwo finansowe, negocjacje kontraktów i oprocentowania oraz przeprowadzanie szkoleń sprzedażowych w   zakresie finansów.
Jej doświadczenie z Europy i USA gwarantuje znajomość   międzynarodowych standardów finansowych w zakresie leasingu dla: IFRS/IAS/GAAP/FAS. Pomimo, że jej kariera zawodowa w sektorze leasingu skupiała się głównie na obszarze finansowania technologii, znane s? jej sekrety całego sektora leasingowego, które mog? być transferowalne również na inne branże.
Marta wie, na co zwracać uwagę w ofercie leasingowej I jak się upewnić, że nie tylko odpowiada ona wymaganiom biznesu ale także jest konkurencyjna.
Posiada dyplom Magistra Ekonomii z Uniwersytetu w Aberdeen oraz wiele certyfikatów ze szkoleń zarówno w sprzedaży jak i w finansach.

Partner merytoryczny:

Econocom   jest największym niezależnym leasingodawc? IT w Europie, obecny w 19 krajach, zatrudnia ponad 10 tys. pracowników. Obroty Econocom za rok 2016 przekroczyły   2.5 mld EURO.  

 

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!