Co to jest leasing, jak działa i czym się rożni od zakupu gotówkowego lub innych form finansowania?


CCIFP, ul. Widok 8, Warszawa

Język : polski

Cena :
260 PLN pracownicy firm stowarzyszonych, 520 PLN pozostałe osoby.

Zapisy na to wydarzenie nie są otwarte *prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

Seminarium

 

>

Program spotkania :

  • Co to jest leasing? Jakie s? rodzaje leasingu, czym się on różni od zakupu gotówkowego lub innych form finansowania, np. pożyczek?
  • Wpływ Leasingu na Sprawozdanie Finansowe Firmy.
  • Korzyści płyn?ce z   leasingu, oraz na co zwrócić uwagę przy jego wyborze.
  • Leasingodawcy - jak wybrać odpowiedniego do wymagań firmy.
  • Jak się upewnić, że otrzymujemy najlepsz? ofertę leasingow??
  • IFRS/IAS/GAAP/FAS– Międzynarodowe Standardy Finansowe w Leasingu
  • IFRS 16     - Czego się spodziewać?
  • Case Study

Osoba prowadz?ca:

Marta Sekieta, Senior Business Development Manager w Econocom Polska Sp.zo.o.

Marta ma wieloletnie doświadczenie w leasingu technologii zarówno w Europie jak i w USA, wskazuj?c decydentom średnich i dużych firm najbardziej efektywne kosztowo modele zakupowe nowoczesnej technologii. Marta pracowała również z takimi firmami jak Symantec, Veritas, Informatica & TIBCO wdrażaj?c ich programy finansowe w strefie EMEA. Programy były   oferowane   klientom końcowym poprzez doradztwo finansowe, negocjacje kontraktów i oprocentowania oraz przeprowadzanie szkoleń sprzedażowych w   zakresie finansów.
Jej doświadczenie z Europy i USA gwarantuje znajomość   międzynarodowych standardów finansowych w zakresie leasingu dla: IFRS/IAS/GAAP/FAS. Pomimo, że jej kariera zawodowa w sektorze leasingu skupiała się głównie na obszarze finansowania technologii, znane s? jej sekrety całego sektora leasingowego, które mog? być transferowalne również na inne branże.
Marta wie, na co zwracać uwagę w ofercie leasingowej I jak się upewnić, że nie tylko odpowiada ona wymaganiom biznesu ale także jest konkurencyjna.
Posiada dyplom Magistra Ekonomii z Uniwersytetu w Aberdeen oraz wiele certyfikatów ze szkoleń zarówno w sprzedaży jak i w finansach.

Partner merytoryczny:

Econocom   jest największym niezależnym leasingodawc? IT w Europie, obecny w 19 krajach, zatrudnia ponad 10 tys. pracowników. Obroty Econocom za rok 2016 przekroczyły   2.5 mld EURO.  

 

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin

Close

Platforma COVID19