CAFE FRANCE na Forum Ekonomicznym w Karpaczu - spotkanie informacyjne

CCIFP lub ON-LINE, Al. Jerozolimskie 93, Warszawa, Warszawa, Polska
See on map

Język :
polski / francuski

Passé

L'événement est terminé.

CCIFP wraz z firmami po raz kolejny zbuduje CAFE FRANCE na Forum Ekonomicznym w Karpaczu. Zapraszamy na pierwsze spotkanie informacyjne.

CCIFP, przy wsparciu Ambasady Francji w Polsce, już po raz kolejny planuje swoją obecność na Forum Ekonomicznym w Karpaczu, które w tym roku odbędzie się w dniach 6 - 8 września.

Poprzez pawilon CAFE FRANCE, debaty, nieformalne spotkania z politykami i decydentami, a także wieczorne wydarzenia networkingowe, chcemy pokazać silne zaangażowanie naszych firm w rozwój polskiej gospodarki i dać okazję do nawiązania wielu cennych kontaktów z decydentami politycznymi i biznesowymi.

Zapraszamy Państwa na pierwsze spotkanie informacyjne, które pomoże nam w przygotowaniu naszej wspólnej obecności na Forum. Spotykamy się 27 kwietnia 2022 o godzinie 9:00 w siedzibie CCIFP, Al. Jerozolimskie 93, lub ON-LINE poprzez platformę ZOOM.

W kontekście aktualnych wyzwań stojących przed Polską, związanych z transformacją energetyczną i dywersyfikacją źródeł energii, rozwojem infrastruktury, czy modernizacją sił zbrojnych, jesteśmy przekonani, że obecność CCIFP i firm stowarzyszonych na Forum w Karpaczu jest konieczna, by dać silny sygnał naszej gotowości do zaangażowania się w proces modernizacji kraju.

Prosimy o potwierdzenie Państwa obecności na spotkaniu do dnia 25.04.2022 na adres: joanna.jaroch(@)ccifp.pl.

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!