BAL FRANCUSKI 2019

Cena :
Bilety dostępne on-line w cenie 159 zł brutto od osoby w przedsprzedaży (do 11/07) i 179 zł brutto od osoby przy zakupie w dniu wydarzenia (12/07)

L'événement est terminé. *prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

W piątek 12-go lipca 2019 r. atmosfera francuskiego święta zawita do Warszawy. Wszyscy sympatycy dobrego wina, francuskiej kuchni i muzyki będą mogli wziąć udział w Balu Francuskim z okazji święta „14 lipca”, organizowanego już po raz czternasty przez Francusko-Polską Izbę Gospodarczą.

 

Ten wieczór na stałe wpisał się w kalendarz letnich imprez w Warszawie i cieszy się niesłabnącą popularnością nie tylko wśród Francuzów mieszkających w naszym kraju, ale również wśród Polaków – sympatyków Francji. Na gości czekać będą wyborne dania kuchni francuskiej, wina i szampan, a także doskonałe koktajle przygotowane przez partnerów wydarzenia. Gdy tylko rozlegną się pierwsze dźwięki muzyki parkiet jak co roku zapełni się bawiącymi.

 

Bądźcie z nami 12-go lipca!

 

Bilety dostępne on-line w cenie 159 zł brutto od osoby w przedsprzedaży (do 11/07) i 179 zł brutto od osoby przy zakupie w dniu wydarzenia (12/07).

 

KUP BILET>>>

 

W cenie biletu: francuski bufet, open bar limitowany (5 napojów alkoholowych: drinków lub kieliszków wina; poza szampanem), napoje bezalkoholowe, zabawa taneczna, prezent na „do widzenia”. Możliwość dokupienia kuponów na napoje alkoholowe na miejscu w cenie 10 zł brutto za sztukę (poza szampanem).

 

Kontakt:

CCIFP, Małgorzata Oleszkiewicz

malgorzata.oleszkiewicz(@)ccifp.pl

 

 

 

Organizator:

Patron Honorowy:

Partner Główny:

Partnerzy:

Partnerzy wspierający:

Partnerzy medialni:

Partnerzy strategiczni CCIFP:

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin