Networking  •  Spotkanie i wymiana

#7 Business Mixer Łódzkiej SSE

Język : polski / angielski

Cena :
Bezpłatne dla firm stowarzyszonych CCIFP.
Wydarzenie online. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem spotkania.

L'événement est terminé. *prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

Zapraszamy na Business Mixer podczas którego, tym razem wirtualnie, spotykają się przedsiębiorcy, startupy i instytucje wspierające biznes.

 

Z przyjemnością  zapraszamy Państwa na  siódmą edycję Business Mixer Łódzkiej SSE, podczas którego, tym razem wirtualnie, spotykają się przedsiębiorcy z całej Polski, startupy i przedstawiciele instytucji otoczenia biznesu.

Business Mixery organizowane przez Łódzką Specjalną Strefę Ekonomiczną co roku przyciągają prawie 200 firm z całej Polski. Do biznesowych rozmów przy okrągłych stołach siadają dojrzali przedsiębiorcy, innowacyjne startupy oraz przedstawiciele instytucji i organizacji wspierających przedsiębiorczość. Kilkuminutowe rozmowy pozwalają na krótką prezentację, wymianę doświadczeń, kontaktów i wizytówek.

— Szybkie biznesowe rozmowy, które organizujemy w łódzkiej strefie to świetna okazja do nawiązania trwałych relacji biznesowych. Business Mixer to intensywny networking, podczas którego każdy z uczestników w zaledwie dwie godziny odbywa kilkadziesiąt rozmów. Zorganizowanie i realizacja takiej liczby spotkań w warunkach normalnego funkcjonowania firm zajęłaby miesiące — mówi Marek Michalik, prezes ŁSSE S.A.

Tegoroczny, siódmy już Business Mixer Łódzkiej SSE, odbędzie się poprzez platformę networkingową. Wydarzenie organizowane jest we współpracy z Francusko-Polską Izbą Gospodarczą i z : CIC Warsaw (Cambridge Innovation Center), Venture Cafe, Polsko-Niemiecką Izbą Przemysłowo-Handlową, Skandynawsko-Polską Izbą Handlową, Brytyjsko-Polską Izbą Handlową, Niderlandzko-Polską Izbą Gospodarczą oraz Belgijską Izbą Gospodarczą.

 

FORMUŁA

Business Mixer to seria spotkań z firmami przy wirtualnych stołach. Miejsca w poszczególnych rundach zostają wskazane przez Organizatora. Każda osoba ma 3 minuty na prezentację swojej firmy. Po zakończonej rundzie, uczestnicy przesiadają się do kolejnego stolika zgodnie ze wskazaniem na identyfikatorach.

 

Przed rejestracją zachęcamy do zapoznania się z :

REGULAMINEM WYDARZENIA

 

Uwaga: Od firmy, które potwierdzą swoją obecność, a nie wezmą udziału i nie odwołają rejestracji do 48h przed wydarzeniem (tj. do 25 października br. do godz. 12.00), pobrana zostanie opłata w wysokości 300 PLN netto. Organizator zastrzega sobie prawo do wystawienia faktury VAT za nieodwołanie nieobecności.W Business Mixerze udział wziąć może tylko jeden reprezentant firmy.

Szczegółowe informacje o platformie online, na której odbędzie się wydarzenie oraz instrukcje dla uczestników zostaną przekazane Państwu po rejestracji na spotkanie.

Zachęcamy do zapoznania się z wideo-opisem platformy (ANG)

 

Kontakt:

ANTONINA SOBCZAK

 

 

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!