27.04 Spotkanie z Pawlem Poncyljuszem (PJN)

Cena :
50 PLN + VAT

L'événement est terminé. *prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

 

>

Szanowni Państwo,W ramach cyklu spotkań z liderami największych partii politycznych Francuska Izba Przemysłowo-Handlowa w Polsce zaprasza na śniadanie biznesowe z

  Pawlem Poncyljuszem  stowarzyszenie   Polska Jest Najwazniejszaśroda 27 kwietnia 2011godz. 8:15 – 10:00Restauracja  Endorfina Foksalul. Foksal 2 , Warszawa

Na jesieni 2011 odbęd? się w Polsce wybory parlamentarne. Jakie programy polskim wyborcom chc? przedstawić partie polityczne? Czy rola gospodarki, podejście polityków do reformy finansów publicznych i sposób jej przeprowadzenia, pomysły na wzmocnienie pozycji przedsiębiorców będ? decydowały, komu różne grupy społeczne powierz? władzę w Polsce na kolejn? czteroletni? kadencję? Przedstawiciele francuskiego kapitału, dzięki spotkaniom z liderami partii politycznych, będ? mogli dowiedzieć się, jakie pomysły, szczególnie w kontekście rozwi?zań gospodarczych, planuj? polscy politycy.

Spotkanie adresowane jest do Prezesów i członków Zarz?dów firm stowarzyszonych w CCIFP.

Koszt uczestnictwa w spotkaniu wynosi 50 PLN + VAT/osoba.

Spotkanie odbędzie się w języku polskim, w razie potrzeby zapewniamy tłumaczenie symultaniczne na język francuski. Ilość miejsc jest ograniczona.

Uprzejmie prosimy o potwierdzenie obecności do 21 kwietnia 2011 wysyłaj?c wypełniony formularz na adres: ccifp(@)ccifp.pl lub faksem na numer (22) 696 75 90.

Formularz zapisu na wydarzenie  >>>

 

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin

Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!