20.02 Śniadanie z Premierem Waldemarem Pawlakiem

Zapisy na to wydarzenie nie są otwarte *prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

 

>

W imieniu Macieja Wituckiego, Prezesa CCIFP, zapraszamy Państwa na spotkanie w formie śniadania, które odbędzie się w poniedziałek 20 lutego 2012 w godz. 8.00 – 10.00   w hotelu Sofitel-Victoria przy ul. Królewskiej 11 w Warszawie. Naszym gościem będzie

  Waldemar Pawlak, Minister Gospodarki, Wicepremier Rz?du RP

Francuskie firmy zainwestowały w Polsce prawie 20 mld euro, co stawia Francje wśród głównych inwestorów zagranicznych w naszym kraju. Czy francuscy przedsiębiorcy będ? nadal inwestować i wspierać rozwój polskiej gospodarki? Tematem rozmów podczas spotkania będzie polsko-francuska wymiana gospodarcza.

Spotkanie w formie śniadania adresowane jest do Prezesów i członków Zarz?dów firm stowarzyszonych w CCIFP. Koszt uczestnictwa w spotkaniu wynosi 150 PLN + VAT. Spotkanie odbędzie się w języku polskim, zapewniamy tłumaczenie symultaniczne na język francuski. Ilość miejsc jest ograniczona.

Proszę o przesyłanie pytań do P. Ministra oraz o potwierdzanie obecności do 15 lutego 2012 poprzez odesłanie zał?czonego formularza na adres: ccifp(@)ccifp.pl  

FORMULARZ ZAPISU >>>

 

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!