05.06 - II Polsko-francuskie spotkanie gospodarcze


ul. św. Jana 2, m. 2, Kraków
L'événement est terminé. *prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

 

>

Alexis Chahtahtinsky, Konsul Generalny Francji w Krakowie,Monika Constant, Dyrektor Generalny CCIFPJerome Baconin, Z-ca Dyrektora Regionalnego Działu Ekonomicznego Ambasady Francji w Polsce,

Zapraszaj? na

Polsko-francuskie spotkanie gospodarcze, które odbędzie się w dniu 5 czerwca o 17:00 w Rezydencji Konsula Generalnego Francji w Krakowie. Po spotkaniu wszystkich uczestników zapraszamy na operę Orlando Furioso, do teatru im. Juliusza Słowackiego w Krakowie.

Spotkanie to będzie okazj? do nawi?zania nowych kontaktów i dyskusji o możliwościach biznesowych w Polsce. W trakcie spotkania przedstawiciel Misji Regionalnego Działu Ekonomicznego Ambasady Francji w Polsce zaprezentuje w jaki sposób można  wykorzystać fundusze europejskie w Polsce. Po prezentacji zapraszamy Państwa serdecznie do  opery  gdzie skorzystaj? Państwo z subtelnej chwili muzycznej w jednej z najbardziej prestiżowych sal koncertowych w Polsce.

• Program :

17.00 –  rejestracja gości17.10 – powitanie przez Konsula i CCIFP

17.15 – prezentacja Jerome BACONIN nt. wykorzystania funduszy europejskich w Polsce18.15 – 18.30 – pytania/odpowiedzi

18.30 – 19.30- koktajl19.30 – rozdanie biletow do opery, przejście gości do Teatru Slowackiego

20.00 - opera "Orlando Furioso" Antonio VIVALDIEGO, prezentowana w ramach festiwalu  ? Opera Rara  ?, wykonywana przez Ensemble Matheus. Dyrygent Jean-Christophe SPINOSI, Teatr Juliusza Słowackiego, pl. sw. Ducha 1.

Zaproszenie do opery ważne dla dwóch osób. Liczba miejsc ograniczona. Prosimy o potwierdzenie przybycia do  30 maja 2011r.Spotkanie odbędzie się w języku francuskim. Więcej informacji oraz zapisy , proszę o kontakt: Maria Jaroszynska, maria.jaroszynska(@)ccifp.pl, 22  690 68 91.

 

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin

Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!