01.06 Rendez-vous Biznesu

Cena :
Bezpłatne, przeznaczone dla firm stowarzyszonych w CCIFP i ich gosci. Max 2 osoby/firma

L'événement est terminé. *prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

 

>

Francuska Izba Przemysłowo-Handlowa w Polsce ma przyjemność zaprosić Państwa na czerwcowe Rendez-vous biznesu: 1 czerwca 2010 o godz.18.00 w Hotelu Mercure Warszawa Fryderyk Chopinal.Jana Pawła II 22Warszawa  


Rendez-vous Biznesu CCIFP po raz pierwszy w nowej formule. Chcemy umożliwić Państwu spotkanie z wiod?cym przedsiębiorstwem na rynku, którego prezes opowie o swojej historii i źródłach sukcesu. Do udziału w spotkaniu zaprosimy również mniejsze firmy, by ze swojej perspektywy opowiedziały o rynku i możliwościach rozwoju.

Spotkania będ? organizowane cyklicznie, z udziałem przedstawicieli różnych sektorów.

Podczas najbliższego RDV Biznesu, Roman Czernicki, Dyrektor Bonduelle Polska oraz Dimitri Simon, Dyrektor D.P.K. Polska opowiedz? o swoich doświadczeniach, perspektywach dla branży i planach na przyszłość.

Po spotkaniu zapraszamy na koktajl, który przygotuje firma Bonduelle oraz D.P.K. Polska.

CV zawodowe Romana Czernickiego >>>

CV zawodowe Dimitri Simon >>>
  

Comiesięczne spotkania z cyklu "Rendez-vous biznesu", odbywaj? się w każdy pierwszy wtorek miesi?ca i przeznaczone s? dla firm stowarzyszonych. Organizuj?c je pragniemy stworzyć dla Państwa platformę wymiany opinii na tematy ekonomiczne, społeczne i polityczne , zainspirować do działania i pokazywać nowe możliwości rozwoju.
Koktajlowe spotkanie przy lampce wina jest również doskonał? okazj? do nawi?zania relacji z uczestnikami wydarzenia.  
  

Uczestnictwo w wydarzeniu wymaga uprzedniego zapisu, jest bezpłatne i zarezerwowane dla firm stowarzyszonych i ich Partnerów (maksymalnie 2 osoby z firmy).
Ilość miejsc ograniczona.
  

Prosimy o potwierdzenie obecności najpóźniej do dnia 31 maja 2010 : 022 696 75 80, ccifp@ccifp.plZa gościnę dziekujemy Hotelowi Mercure Warszawa Fryderyk Chopin    

 

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin

Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!