Wydarzenie wyjątkowe Patronat CCIFP

Zapraszamy na Dzień Otwarty 
Szkoły Francuskiej w Warszawie! (LFV)

Liceum Francuski w Warszawie, ul. Konstancińska 13, 02-942, Warszawa, Polska
See on map

Język :
Polski i Francuski

Cena : Bezpłatne - Wydarzenie firmy stowarzyszonej w CCIFP.

Aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt z organizatorem.

Passé

L'événement est terminé.

Nie przegapcie okazji do pełnego odkrycia Szkoły Francuskiej (LFV)!
Już 1 kwietnia 2023 dyrekcja i cała kadra pedagogiczna placówki będą do Waszej dyspozycji: odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące szkoły, francuskiego programu nauczania, oraz oferty zajęć pozaszkolnych dla dzieci w wieku od 2 do 11 lat…

 

Liceum Francuskie w Warszawie (LFV) jest międzynarodową placówką edukacyjną, w której uczy się ponad 700 uczniów z 45 krajów. To jedyna szkoła w Polsce, która posiada akredytację francuskiego Ministerstwa  Edukacji: program nauczania szkoły, a także dyplomy są uznawane w Europie i na całym świecie.

 

LFV jest częścią sieci szkół Agencji ds. Szkolnictwa Francuskiego za Granicą (AEFE) i oferuje program edukacji wysokiej jakości od Przedszkola do Liceum dla dzieci w wieku od 2 do 18 lat.

 

W Szkole Francuskiej w Warszawie dzieci uczą się aż do 4 języków obcych, a językiem wykładowym jest język francuski. Już w przedszkolu program nauczania uwzględnia nauki 3 języków obcych.

 

Uczniowie nieznający lub niewładający biegle językiem francuskim mogą od przedszkola skorzystać z intensywnych kursów języka francuskiego jako języka obcego, aby skutecznie śledzić francuski program nauczania.

 

Dla dzieci polskojęzycznych placówka oferuje Międzynarodową sekcję języka polskiego, która pozwala pogłębić wiedzę o języku polskim, kulturze i historii Polski.

 

Dzień Otwarty Szkoły Francuskiej na Sadybie (przedszkole i szkoła podstawowa)  to doskonała okazja do poznania atutów francuskiego programu nauczania i do bezpośrednich rozmów z nauczycielami.

 

Zapraszamy serdecznie do udziału w Dniu Otwartym Szkoły Francuskiej (przedszkola i szkoły podstawowej), który odbędzie się w sobotę 1 kwietnia od godz. 10:00 do 14:00
w naszej placówce na Sadybie
(dzielnica Mokotów).

 

W PROGRAMIE WYDARZENIA:

 

  • Prezentacja placówki i oferty edukacyjnej przedszkola i szkoły podstawowej;
  • Zwiedzanie szkoły;
  • Spotkania z nauczycielami;
  • Tematyczne warsztaty edukacyjne dla dzieci;
  • Rozmowy z przedstawicielami rodziców uczniów i administracją szkoły.

 

ZAPRASZAMY RODZINY NA DWIE TURY:

 

-> pierwsza sesja o godz. 10.00

-> druga sesja o godz. 12.00

 

Wymagana jest wcześniejsza rejestracja na naszej stronie: https://lfv.pl/event/dzien-otwarty-online-liceum-francuskiego/


Wydarzenie na Facebooku: https://fb.me/e/12e7LKaON

 

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!