Zobacz także  •  Spotkanie i wymiana

„Wizerunek kobiet sukcesu”

Siedziba CCIFP, Al. Jerozolimskie 93, 02-001, Warszawa, Polska
See on map

Cena : Bezpłatne dla firm członkowskich.

Passé

L'événement est terminé.

Zapraszamy na modowe wydarzenie, które odbędzie się w siedzibie CCIFP o godzinie 17:30.

Projektantka mody, Ewa Ciepielewska wraz z kreatorką wizerunku Elą Lepianką zaprezentują kolekcję ubrań dla kobiet biznesu. Ich hasło, które reprezentuje ich wspólne działania to: „W naszych projektach najważniejsza jesteś Ty”. Zapraszamy do siedziby CCIFP 9 kwietnia 2024r. o godzinie 17:30.

Dodatkowo o godzinie 18:30 odbędzie się szkolenie z zarządzania marką osobistą, na którym Ela zdradzi tajniki dobrego wyglądu na co dzień. 

 

Imprezie, poza biznesowym networkingiem towarzyszyć będzie możliwość zakupu ubrań. Przy tej okazji możesz skorzystać z porad stylistycznych i kolorystycznych, które dla klientek będzie przeprowadzała Ela Lepianka.

Zaproś przyjaciółkę i już dziś zaplanuj z nią inspirujący wieczór wśród wyjątkowych kobiet sukcesu.

 

BIO EWA CIEPIELEWSKA: 

Projektantka mody odpowiedzialnej, która od ponad 20 lat odkrywa przed kobietami tajniki profesjonalnego krawiectwa. Z pasją tworzy ubrania, które realizują cele biznesowe kobiet niezależnych. Łączy to co biznesowe z kobiecością, oferując jakość, jakiej brakuje na polskim rynku. W jej projektach odnajdziesz swój niepowtarzalny styl. 

 

BIO ELA LEPIANKA:

Kreatorka wizerunku, trenerka stylu i autoprezentacji. Odpowiada za wizerunkowe sukcesy korporacji, jak i klientów indywidualnych. Ekspertka w dziedzinie budowania i zarządzania marką osobistą. W swojej pracy łączy wszechstronne wykształcenie z pasją do holistycznej współpracy z klientem. Zapraszana jako ekspert do DDTVN. Optymistka, która potrafi dzielić się swoją wiedzą i motywować do tego, by każdy był „najlepszą wersją samej/samego siebie”. Przedsiębiorczyni z 20 letnim doświadczeniem, właścicielka firmy Uneel. 

ORGANIZATOR

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!