Autres  •  Gala

Wieczór Francuski w Warszawie z okazji 14 lipca!

Muzeum Polskiej Wódki, Centrum Praskie Koneser, Plac Konesera 1, 03-736, Warszawa, Polska
See on map

Cena : Wstęp bezpłatny, konsumpcja płatna na miejscu.

Limit miejsc został wyczerpany.

Passé

L'événement est terminé.

Francuskie święto w Warszawie! Dołącz do obchodów 14 lipca w Polsce i poznaj smak zabawy we francuskim stylu!

Zapraszamy wszystkich sympatyków Francji, wina i dobrej zabawy do Muzeum Polskiej Wódki w Centrum Praskim Koneser w Warszawie, na wspólne obchody święta narodowego Francji 14 lipca.

W trzech barach zlokalizowanych w Muzeum Polskiej Wódki będziecie mogli poczuć atmosferę francuskiego święta. Na gości czekać będzie specjalnie przygotowane na tę okazję menu z francuskimi przekąskami, a także wybór alkoholi i oczywiście francuskiego wina i szampana.

Poza tym, w każdej z przestrzeni odnajdziecie różne style francuskiej muzyki, od spokojnych, chilloutowych kawałków, przy których swobodnie porozmawiacie ze znajomymi, poprzez występ akordeonisty, aż do tanecznych brzmień niczym z najbardziej znanych paryskich klubów. 

Zabierzcie znajomych, przyjaciół, rodzinę i świętujcie z nami 14 lipca - najważniejsze i jedno z najbardziej radosnych świąt we Francji. 

 

Kiedy?

14 lipca 2023, od godz. 18:30 do godz. 2:00

Gdzie?

Muzeum Polskiej Wódki, Centrum Praskie Koneser, pl. Konesera 1, Warszawa.

  • Bar setki powodów
  • 3/4 Koneser bar
  • Scena kotłownia

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Konsumpcja płatna na miejscu. Liczba miejsc jest ograniczona. Prosimy o rejestrację udziału poprzez wypełnienie formularza, byśmy mogli oszacować liczbę gości. Rejestracja nie daje gwarancji udziału, decyduje kolejność przyjścia na miejsce i dostępność wolnych miejsc w dniu imprezy. 

REJESTRACJA JEST ZAMKNIĘTA. 

Wydarzenie cieszy się dużym zainteresowaniem, dlatego też formularz rejestracji nie jest już aktywny. Limit miejsc został wyczerpany. 

Ponieważ liczba osób, które mogą przebywać we wszystkich trzech przestrzeniach w tym samym czasie jest ograniczona, zachęcamy do pojawienia się po godzinie 21:00, gdy pierwsi goście będą opuszczać wieczór. 

Po zapełnieniu wszystkich miejsc kolejni goście będą wpuszczani w miarę opuszczania wydarzenia przez uczestników. 

 

Regulamin wydarzenia >>>

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!