Wydarzenie wyjątkowe Patronat CCIFP

Webminary CRIDO: Ceny transferowe 2023: Fiskus mówi „sprawdzam”

ZOOM,

Język :
Polski

Cena : Bezpłatne - Wydarzenie firmy stowarzyszonej w CCIFP.

Aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt z organizatorem.

Passé

L'événement est terminé.

Szanowni Państwo, 

 

Zapraszamy do udziału w najbliższych webinariach CRIDO. Pierwszy o tematyce Ceny transferowe 2023: Fiskus mówi „sprawdzam”!, który odbędzie się 9 marca br. w godzinach 11:00 – 12:00. 

 

Informację o drugim webinarium pt. Jak zarządzić międzynarodowymi łańcuchami dostaw w dobie kryzysu, ESG i RWNP? Praktyczne wskazówki dla CFO, działów księgowości, logistyki, sprzedaży i zakupów prześlę w odrębnym mailu. 

 

Gdyby uznali Państwo, że Państwa członkowie lub partnerzy mogliby być zainteresowani powyższą tematyką, bardzo prosimy o przekazanie informacji o webinariach. 

 

Do poinformowania o wydarzeniu mogą Państwo użyć treści znajdującej się poniżej lub odesłać swoich członków do strony wydarzenia, na której znajduje się formularz rejestracyjny >> 

 

CRIDO | Ceny transferowe 2023: Fiskus mówi „sprawdzam”!

 

Do noworocznych postanowień fiskusa zaliczyć można chęć objęcia szczególną troską problematyki cen transferowych. Nadchodzi zatem dobry czas na przeprowadzenie rachunku sumienia i odpowiedni przegląd własnych rozliczeń wewnątrzgrupowych oraz posiadanych danych.

Dlaczego warto wykonać ten „wyprzedzający ruch” i jakie kroki można podjąć?

Tego dowiecie się Państwo z naszego webinarium, które odbędzie się w czwartek, 9 marca br. w godzinach 11:00 - 12:15. Podczas wydarzenia eksperci CRIDO przybliżą poniższe zagadnienia:

  • Wybrane statystyki kontroli 2022
  • Źródła danych i przyczyny typowania podatników do kontroli
  • Procedura kontroli w praktyce
  • Ryzyko korporacyjne i osobiste
  • Sposoby na ograniczenie ryzyka

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!