Webinar  •  Webinar

WEBINAR: Zdrowie - Zespół - Wsparcie – Wizerunek – Oszczędności

on-line,

Język :
polski

Cena : BEZPŁATNE dla firm stowarzyszonych

Passé

L'événement est terminé.

Zapraszamy Państwa na drugie spotkanie i prezentację rozwiązania przygotowanego wyłącznie dla firm stowarzyszonych w CCIFP.

Zapraszamy Państwa na webinar

Zdrowie - Zespół - Wsparcie – Wizerunek – Oszczędności

Piątek 25 września, godz. 10:00 – 12:00
 
Udział bezpłatny dla firm stowarzyszonych w CCIFP.


Jest nam miło zaprosić Państwa na spotkanie, w którego trakcie przedstawione zostanie specjalne rozwiązanie, dedykowane wyłącznie firmom stowarzyszonym w CCIFP, dotyczące ochrony zdrowia pracowników.

Gościem specjalnym wydarzenia będzie lek. Konrad Michalski, Dyrektor Biura Medycznego PZU Zdrowie SA, który opowie o szczepieniach ochronnych w czasie pandemii SARS-CoV-2 – czy i przeciwko jakim chorobom warto się szczepić?

Porozmawiamy o wygodnym dla użytkowników rozwiązaniu, będącym rzeczową odpowiedzią na konkretne potrzeby pracodawców i pracowników. Unikalny program opieki zdrowotnej przygotowany został przy współpracy z CCIFP dla wszystkich firm stowarzyszonych.

Prywatna opieka medyczna jest od lat jednym z najbardziej poszukiwanych przez pracowników benefitów. Ostatnie miesiące dodatkowo zwiększyły zainteresowanie tymi rozwiązaniami, w których zyskują zarówno pracodawca jak i pracownik. Przedsiębiorstwa są w stanie osiągnąć istotne oszczędności wynikające z poprawy stanu zdrowia załogi a pracownicy otrzymują pomoc lekarza zawsze, gdy tego potrzebują. Aktualne wydarzenia potwierdzają przydatność takich rozwiązań. Obserwowane w ostatnich miesiącach obniżanie wynagrodzenia lub zawieszanie finansowania dodatkowych benefitów w mniejszym stopniu dotknęły programy opieki medycznej. Utrzymanie lub nawet zwiększenie finansowania pakietu medycznego stało się dobrym sposobem pokazania troski o zdrowie pracowników, budując dodatkowo tak istotne teraz poczucie bezpieczeństwa oraz wizerunek odpowiedzialnego pracodawcy.

W spotkaniu prowadzonym przez Monikę Constant, Dyrektor Generalną CCIFP udział wezmą:

  • Joanna Rajczakowska, Dyrektor ds. Sprzedaży Produktów Zdrowotnych PZU Zdrowie SA
  • Agata Grudkowska, Menedżer ds. Sprzedaży Produktów Zdrowotnych PZU Zdrowie SA
  • Konrad Michalski, Dyrektor Biura Medycznego PZU Zdrowie SA
  • Tomasz Kaniewski, Dyrektor Biura Ubezpieczeń na Życie EIB SA

 

Partnerzy

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!