Webinar: Stres a skuteczne przywództwo w dobie kryzysu COVID-19 – jak budować otwartość i zaangażowanie?

Język : polski

Cena :
Webinar bezpłatny dla reprezentantów firm stowarzyszonych
Link do spotkania zostanie przesłany w odrębnej wiadomości przed webinarem

L'événement est terminé. *prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

Podczas webinarium poruszone będą zagadnienia związane ze skutecznym zarządzaniem w sytuacji stresu w dobie kryzysu. Zapraszamy!

 

Niepewność wywołana przez pandemię COVID-19 dotyka każdego z nas. Kryzys wyeksponował wszelkie niedoskonałości w zakresie funkcjonowania organizacji jak i skuteczności przywództwa. Zarządzanie zespołami stało się jeszcze większym wyzwaniem dla wielu managerów, a klimat społeczny w organizacji ulega sukcesywnemu pogarszaniu.   Standardowe zachowania zarządzających często nie wspierają procesu zmiany i przechodzenia przez kryzys.  Przedłużający się stres może wywołać falę negatywnych emocji oraz poczucie, że jesteśmy wręcz przytłoczeni codziennymi wyzwaniami.

 

  • Czym jest zatem stres i w jakich uczuciach / zachowaniach się przejawia u nas i naszych pracowników?
  • Jakie są reakcje na stres i jak to wpływa na budowanie klimatu społecznego organizacji? I czym w ogóle jest klimat społeczny?
  • Jak działać aby inni czuli się bezpieczniej i chcieli zaangażować się w odbudowę organizacji po kryzysie?
  • Na czym polega otwartość umysłu (Growth Mind) i jak ją rozwijać?
  • Co robić aby skutecznie zarządzać zespołem i organizacją w czasie kryzysu?
    • Aspekt psychologiczny zarządzania zmianą (krzywa zmiany)
    • Co zadziała na poziomie: zadań, zarządzania zespołem, moim osobistym
  • Siła dobrej komunikacji.

 

Prowadzenie:

Dorota Molenda-Grudzień, Managing Partner w Arthur Hunt

Dorota jest praktykiem rozwoju biznesu, wieloletnim managerem w międzynarodowych korporacjach z doświadczeniem w zarządzaniu zarówno w „strukturach” krajowych jak i regionalnych. Posiada bogate doświadczenie w tworzeniu strategii firm, w zarządzaniu marketingiem i sprzedażą jak również we wspieraniu rozwoju biznesu w organizacjach partnerskich. Jest coachem, mentorem i trenerem biznesu. Z zaangażowaniem wspiera rozwój osobisty i zawodowy zarówno managerów, przedsiębiorców jak i wchodzących w świat biznesu adeptów. Ma doświadczenie w doborze kadry managerskiej wysokiego szczebla.

 

Partner merytoryczny

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin

Close

Platforma COVID19