Webinar

Webinar: Różnice międzykulturowe - dobrodziejstwo czy przekleństwo?

Cena : Wydarzenie bezpłatne, przeznaczone dla wszystkich firm członkowskich.
Wymagana rejestracja. Link do wydarzenia zostanie wysłany tylko do zarejestrowanych osób.

Passé

L'événement est terminé.

Jeśli pracujesz w międzynarodowym zespole i chcesz uniknąć nieporozumień wynikających z różnic kulturowych, to ten webinar jest dla Ciebie!

Zapraszamy na webinar CCIFP "Różnice międzykulturowe: dobrodziejstwo czy przekleństwo? Kultura w komunikacji między Polakami a Francuzami", który odbędzie się dnia 15.06.2023 o godz. 10:00.

W programie m.in. :

  • co tworzy kulturę i jakie znaczenie ma ona w komunikacji
  • stereotypy kulturowe
  • istota różnic komunikacyjnych
  • jak ludzie motywują siebie i podejmują decyzje
  • jak prowadzić konstruktywny dialog przy różnicy zdań.

Jeśli pracujesz w międzynarodowym zespole i chcesz uniknąć nieporozumień wynikających z różnic kulturowych, to ten webinar jest dla Ciebie!  Dowiesz się, jak lepiej zrozumieć reakcje, potrzeby i kody kulturowe Polaków i Francuzów, aby skuteczniej komunikować się i osiągać cele w pracy. Zyskaj cenne narzędzia i wiedzę, które pozwolą Ci na efektywną współpracę w międzynarodowym środowisku biznesowym. Nie przegap okazji - zapisz się już teraz!

Webinar poprowadzi Agnieszka Osuch, Partner i Trener w firmie Krauthammer

Agnieszka Osuch pracuje nad projektami sprzedażowymi, przywództwa i zarządzania z szerokim wachlarzem lokalnych i międzynarodowych klientów z różnych sektorów. Jest certyfikowanym konsultantem PCM®, działa w klubie menedżerskim dla francuskojęzycznej kadry kierowniczej. Wcześniej Agnieszka pracowała m.in. w ambasadzie Francji w Polsce oraz w dziale HR międzynarodowej korporacji.

Webinar jest bezpłatny. Na wydarzenie obowiązują zapisy. Link do uczestnictwa zostanie wysłany tylko do zarejestrowanych osób. 


Przed zapisem na dane wydarzenie, prosimy zapoznać się z Regulaminem wydarzeń CCIFP: 

REGULAMIN

 

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!