Webinar  •  Webinar

Webinar po polsku: Zielona energia dla firm – własne instalacje fotowoltaiczne

Język : Polski

Cena :
Wydarzenie bezpłatne dla przedstawicieli firm stowarzyszonych
Link do udziału w webinarze zostanie przesłany w osobnej wiadomości.

L'événement est terminé. *prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

Uwaga: szkolenie jest zamknięte dla reprezentantów innych kancelarii prawnych.

 

Coraz wyższe ceny energii elektrycznej i coraz niższe ceny paneli słonecznych – te dwa czynniki skłaniają przedsiębiorców do inwestowania we własne źródła energii.

Podczas webinarium odpowiemy na pytanie, czy własne źródło zielonej energii jest opłacalne, omówimy podstawowe kwestie techniczne związane z montażem i budową instalacji fotowoltaicznych oraz wskażemy, w jaki sposób można rozliczyć się z niewykorzystanych nadwyżek energii. Poruszymy również kwestię możliwości uzyskania dofinansowania na realizację proekologicznych projektów.

Program webinarium:

  1. Własne instalacje fotowoltaiczne – czy to się opłaca?
  2. Kwestie techniczne – kiedy budowa własnego źródła jest możliwa?
  3. Nadwyżki energii – zasady rozliczeń,
  4. Dofinansowanie na realizację inwestycji.

Prelegenci:

Michał Drozdowicz jest radcą prawnym, partnerem kierującym praktyką kontraktów publicznych i energetyki w polskim biurze Eversheds Sutherland. Specjalizuje się w kontraktach publicznych o znacznej wartości i szczególnym stopniu skomplikowania oraz w zamówieniach publicznych.

Łukasz Petelski, radca prawny w zespole Public Sector & Energy w polskim biurze Eversheds Sutherland. Specjalizuje się w doradztwie dla sektora energetycznego oraz obsługą transakcji finansowania inwestycji z sektora energetycznego.

 

Partner merytoryczny

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!