Webinar  •  Szkolenie

WEBINAR PO POLSKU : Transformacja firm retailowych w czasach kryzysu. Narzędzia wspomagające digitalizację.

Język : polski

Cena :
Wydarzenie bezpłatne dla
przedstawicieli firm
stowarzyszonych
Link do udziału w webinarze
zostanie przesłany wraz z
potwierdzeniem rejestracji.

L'événement est terminé. *prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

 

Branża retail w obliczu pandemii stanęła przed wyzwaniem zmiany podejścia do procesów biznesowych oraz klienta. Proces dostosowywania do nowej rzeczywistości zaskoczył nie jedną firmę. Ograniczenie fizycznej interakcji z dostawcami, klientami oraz pracownikami niesie za sobą konsekwencje zmiany organizacji pracy. Firmy, które narzucą odpowiednie tempo adaptacji do nowej rzeczywistości mają szansę zbudować przewagę rynkową. Przedstawimy Państwu na naszym webinarze bezpieczne narzędzia do digitalizacji, archiwizacji dokumentów, obsługi procesów i elektronicznej akceptacji dokumentów. Każde z tych narzędzi funkcjonuje w zgodzie z obowiązującym prawem, zarówno w Polsce jak i w UE.  Na koniec przedstawimy przykład podejścia do obsługi klienta w procesie reklamacji za pomocą intuicyjnych narzędzi oraz efekt takiego podejścia. Serdecznie zapraszamy!

Agenda:
1.    Zalety digitalizacji w retail
2.    Optymalizacja procesów biznesowych poprzez digitalizację 
3.    Narzędzia do digitalizacji
4.    Obieg dokumentów elektronicznych
5.    Case study: Podniesienie jakości obsługi klienta jako czynnik optymalizacji kosztów - Obsługa reklamacji.

Osoby prowadzące:
Arkariusz Patyk, Head of Practice Business Practice Retail
Marek Kuzka, Sales Director Enterprise

 

UWAGA - spotkanie dedykowane jest wyłącznie przedstawicielom firm stowarzyszonych w CCIFP. Po weryfikacji każdej osoby zgłoszonej poprzez formularz zapisu CCIFP zastrzega sobie prawo do przesłania potwierdzenia udziału jedynie osobom reprezentującym firmy stowarzyszone.

Partner merytoryczny

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!