Webinar  •  Webinar  •  Szkolenie

WEBINAR PO POLSKU : Komitet HR "Interim Manager"

Język : polski

Cena :
Wydarzenie bezpłatne dla przedstawicieli firm stowarzyszonych
Link do udziału w webinarze zostanie przesłany wraz z potwierdzeniem rejestracji.

L'événement est terminé. *prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

Kim jest Interim Manager? Na ile sytuacja ekonomiczna w rzeczywistości po epidemii COVID-19 będą wspierały rozwój Interim Managementu w Polsce?

 

Rozumienie terminu Interim Manager zmieniło się w ostatnim okresie diametralnie. Już nie oznacza tylko  czasowego zastępstwa, lecz wybrzmiewa znacznie poważniej i niesie ze sobą zupełnie inne konsekwencje.  Przez Interim Management rozumiemy czasowe zatrudnienie wysokiej klasy eksperta do przeprowadzenia w danej organizacji – zmiany czy transformacji, wdrożenia procesów, zdefiniowania nowych obszarów biznesowych. Podjęcia się wyzwania co do którego nikt w firmie klienta nie ma wystarczającej wiedzy czy doświadczenia. Cechą wyróżniająca Transformation/Interim Managera jest to, że jest ekspertem w swojej dziedzinie i jest w stanie bez dłuższego osadzania się w firmie rozpocząć projekt i go skutecznie przeprowadzić, ponieważ ma w tego typu projektach doświadczenie i czas „eksperymentowania” skrócić  do niezbędnego minimum.

Czy obecna sytuacja skłoni firmy do korzystania z Interim Managerów? Czy szansą może być skala zmian, jaką firmy będą musiały wdrożyć podnosząc się po kryzysie?

 

Podczas spotkania zostaną omówione następujące zagadnienia:

  1. Czym jest, a czym nie jest Interim Management?
  2. Jakie cechy posiada dobry Interim Manager – perspektywa rekrutera
  3. Dla kogo jest to rola?
  4. Jaki jest rynek na usługi Interim Managementu w Polsce? Mity, przekonania i propozycje ich zaadresowania.
  5. W jakich obszarach klienci sięgają po Interim Managerów?
  6. Czy i na ile sytuacja ekonomiczna w rzeczywistości po epidemii COVID-19 będą wspierały rozwój Interim Managementu w Polsce?

 

UWAGA - spotkanie dedykowane jest wyłącznie przedstawicielom firm stowarzyszonych w CCIFP. Po weryfikacji każdej osoby zgłoszonej poprzez formularz zapisu CCIFP zastrzega sobie prawo do przesłania potwierdzenia udziału jedynie osobom reprezentującym firmy stowarzyszone.

Partner merytoryczny

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin

Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!