Webinar  •  Webinar  •  Szkolenie

WEBINAR PO POLSKU : Komitet CSR w czasach kryzysu

Język : polski

Cena :
Wydarzenie bezpłatne dla przedstawicieli firm stowarzyszonych.
Link do udziału w webinarze zostanie przesłany wraz z potwierdzeniem rejestracji.

L'événement est terminé. *prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

 

W obliczu kryzysu spowodowanego przez pandemię COVID-19 przedsiębiorstwa stoją przed licznymi wyzwaniami. Czy w świecie, w którym większość branż walczy o przetrwanie, jest jeszcze miejsce na społeczną odpowiedzialność biznesu i zrównoważony rozwój? Jak najbardziej. Co więcej, to właśnie moment, w którym firmy mogą udowodnić swoje dojrzałe podejście do odpowiedzialności i powinny kontynuować swoje działania.

Z webinaru dowiesz się:

  • Jak firmy kontynuują działania z zakresu CSR?
  • Jakie są najczęstsze reakcje biznesu na pandemię?
  • Co CSRowcy mogą zrobić w obecnej sytuacji dla swojej organizacji? Jakie działania i postawy mogą teraz najskuteczniej wesprzeć Twoją firmę?
  • Jakie, w rezultacie pandemii i wywołanego nią kryzysu, będą oczekiwania wobec szeroko pojętej odpowiedzialności firm?
  • Jakie lekcje możemy wszyscy wynieść z pandemii?

Prowadząca webinar: Ewa Zamościńska, Menedżer Projektów w firmie doradczej CSRinfo. Doświadczony doradca z zakresu zrównoważonego rozwoju oraz społecznej odpowiedzialności biznesu. Wiodąca na polskim rynku trenerka specjalizująca się w tej tematyce. Z CSRinfo związana od 2010 roku.

 

UWAGA - spotkanie dedykowane jest wyłącznie przedstawicielom firm stowarzyszonych w CCIFP. Po weryfikacji każdej osoby zgłoszonej poprzez formularz zapisu CCIFP zastrzega sobie prawo do przesłania potwierdzenia udziału jedynie osobom reprezentującym firmy stowarzyszone.

Partner merytoryczny

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!