Wydarzenie wyjątkowe Patronat CCIFP

Webinar: Moc śniaDANIA - 6 pomysłów na energetyczny poranek

Język : Polski

Cena :
WYDARZENIE FIRMY STOWARZYSZONEJ W CCIFP
Aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt z organizatorem.

L'événement est terminé.

*prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

 

ORGANIZATOR: Sodexo Polska & Unilever Food Solutions

 

Już 20 kwietnia 2023 r. Sodexo Polska, we współpracy z Unilever Food Solutions, organizuje wirtualne spotkanie poświęcone pomysłom na śniadania, które zapewnią energię na cały dzień.

Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia, dlatego należy mu poświęcić szczególną uwagę. Odpowiednio zbilansowane dostarcza wielu witamin i jest źródłem energii dla organizmu. Na spotkaniu pokażemy, jak w prosty sposób przygotować smaczne i zdrowe śniadanie. 

Nasi Szefowie Kuchni, podczas LIVE COOKING, przyrządzą 6 propozycji zdrowych śniadań. Pokażą, jak je urozmaicić, korzystając z przepisów z całego świata. Wszystko to będzie okraszone szczyptą dobrego humoru.

Potrawy przygotują: Michał Fabiszewski, Główny Szef Kuchni, Sodexo Polska oraz Marcin Szachowicz, Główny Szef Kuchni UFS i Szef Kuchni ds. Klientów Kluczowych, Unilever Food Solutions.

Każdy zarejestrowany uczestnik webinaru otrzyma po spotkaniu e-mail z przepisami na dania prezentowanie przez naszych kulinarnych ekspertów podczas live cooking.

Rejestracja trwa do 18 kwietnia do godziny 15:00.


Zapraszamy do zapisów poprzez

FORMULARZ.

 

Więcej informacji na temat wydarzenia: https://pl.sodexo.com/moc-sniadania.html

 

Image preview

 

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!