Wydarzenie wyjątkowe Patronat CCIFP

Warsztaty online z BALAJCZA - „Polskie drogi – od patosu do bigosu”

On-line,

Język :
Polski

Cena : Bezpłatne - Wydarzenie firmy stowarzyszonej w CCIFP.

Aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt z organizatorem.

Passé

L'événement est terminé.

  • Kto przekonał mieszkańców Ameryki Południowej do yerba mate?
  • U kogo legendarny trener Realu Madryt zajadał się bigosem?
  • Kto grał w szachy na transatlantyku i co z tego wynikło?
  • Co robił na amerykańskiej farmie król polskiej prasy?

 

O zaskakujących ścieżkach Polaków, którzy żyli na emigracji, będzie można posłuchać podczas kolejnego śniadania na prelekcji Hanny Dzielińskiej (Hanki Warszawianki) 28 lutego.

 

Spotkanie poprowadzi Hanna Dzielińska – dziennikarka, przewodniczka po Warszawie, autorka spacerów międzymiastowych (kwarantannowych) online, reportaży oraz książek o kulturze i mieście, popularyzatorka kultury i sztuki. Hania zajmuje się również animacją życia kulturalno‑artystycznego, organizuje produkcję filmów dokumentalnych i reportaży, współpracuje z dzielnicami i instytucjami kultury przy tworzeniu publikacji historycznych, a także prowadziła koło naukowe Studentów Historii Sztuki i wydała własną serię gier przygodowych dla dzieci i dla dorosłych.

  

Spotkanie odbędzie się w języku polskim.

 

 

W celu potwierdzenia obecności prosimy o kontakt:

Timea Balajcza, spotkania(@)balajcza.pl
tel.: +48 601 913 446

 


  • Zapisując się na webinar, zgadzasz się na przesłanie informacji marketingowych od BALAJCZA sp. z o.o. i przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Polityką ochrony danych osobowych zamieszczoną na stronie www.balajcza.pl.
  • Informujemy, iż udział w „Śniadaniach online z BALAJCZA” oraz „Warsztatach online z BALAJCZA” jest tożsamy z wyrażeniem zgody na wykorzystanie i rozpowszechnienie przez organizatora, czyli BALAJCZA sp. z o.o. (KRS 0000659805), wizerunku osób uczestniczących w „Śniadaniach online z BALAJCZA” oraz „Warsztatach online z BALAJCZA”, przewidzianej w art. 81 Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

PARTNER SPOTKANIA

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!